Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам телевизор LG LM860V и като гледам филми чрез DLNA, на някои филми им тръгват субтитрите, а на други не. Подчертавам, че името на филма и на субтитрите са абсолютно еднакви, няма някакви символи които биха попречили. Пробвах на флашка и си тръгват без проблем, но през ДЛНА само на някои филми им тръгват. Програмата с която правя ДЛНА е Nero Media Home 4 Essentials. Надявам се да ми помогнете. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прбвай да отвориш с notepad файла на субтитри, които не вървят и да го презапишеш като избереш Save as и от падащото меню за тип кодировка да избереш ANSI.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прбвай да отвориш с notepad файла на субтитри, които не вървят и да го презапишеш като избереш Save as и от падащото меню за тип кодировка да избереш ANSI.

Ами те точно така са си записани. Явно не е там проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами те точно така са си записани. Явно не е там проблема

Пробвай тогава в Unicode

А за най-сигурно си инсталирай SubtitleWorkshop и ги отвори с нея - ако има някакъв проблем веднага ще се изясни.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накратко, отвори с Notepad субтитрите, които ти вървят, виж как са кодирани и запиши другите субтитри в същия формат!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.