Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Bluetooth-a (Toshiba Satellite)

Препоръчан отговор

Здравейте.Вече втори ден се опитвам да се справя с 1 проблем  на лаптопа.Преди ден закупих безжична мишка (HAMA), която се свързва към лаптопа чрез Bluetooth .Лаптопът ми е Toshiba Satellite C55(W7, x64) .След като се прибрах и пробвах да я "подкарам" разбрах, че тези модели( или като цяло Тошиба, имат проблем сBluetooth-a .Започнах едно търсене, инсталиране, деинсталиране и т.н., но без успех...В упътванията е споменатo, че се активира  от Старт менюто/хардуер и звук/добавяне на Bluetooth устройство.Само, че при мен тази опция "добавяне на Bluetooth устройство" липсва?

Ще съм много благодарен, ако някой успее да помогне.

Весели празници!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване