Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет!

Имам една стара машинка, Фуджицу Сименс Ц1020. Вчера се наложи да я преинсталирам и започнаха големите ядове с търсене на драйвър за саундкартата. Изтеглих няколко различни и все ми казва едно и също (на прикачените файлове). Операционната система е Windows XP Pro, има лек ъпгрейд с рам паметта и харда, всичко друго му е заводско. Та, ако имате идея откъде да му изровя подходящ драйвер, приемам съвети.

Предварително отклонявам вероятността за хардуерен проблем - до вчера имаше чудесно озвучаване под Линукс Убунту (Не ме линчувайте, върнах се към бозата, защото под линукс детето няма как да си играе игрите, а жената мърмори, че 3G флашката и е само за Уиндоус).

Ето две прикачени файлчета, да добиете по-ясна представа. Предварително благодаря.

post-220478-0-02225300-1419690672_thumb.

post-220478-0-40261200-1419690686_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във сайта на  Fujitsu Siemens  какво пише за тоя модел ? Да речеме ,че  е тоя драйвера  Download

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Реалтек ги изтегли драйверите.

Виж тук ЛИНК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за бързата реакция! Оправих се.

Приятна вечер и на двама ви, и на всички потребители във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.