Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Купих за подарък навигация  Garmin Nuvi 44LM за баща ми и му я пратих в чужбина,но не съм обърнала внимание,че няма инструкции на български и той не е работил досега с навигация.А пък аз - изобщо.Проблемът,както ми обясни той е,че не може да си изкара нито една карта,а трябва да има такива на цяла Европа. Когато зададе определяне на местонахождение му показва,че е в София,а той е в чужбина.Да не би да трябва първо да се регистрира в сайта на Гармин и от там да се изтеглят картите,за да започне да работи с тях? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Купих за подарък навигация  Garmin Nuvi 44LM за баща ми и му я пратих в чужбина,но не съм обърнала внимание,че няма инструкции на български и той не е работил досега с навигация.А пък аз - изобщо.Проблемът,както ми обясни той е,че не може да си изкара нито една карта,а трябва да има такива на цяла Европа. Когато зададе определяне на местонахождение му показва,че е в София,а той е в чужбина.Да не би да трябва първо да се регистрира в сайта на Гармин и от там да се изтеглят картите,за да започне да работи с тях? 

Не стана ясно навигацията с каква  карта е купена.За цяла Европа или само за България?Предполагам,че е само с Българска карта,защото показва,че е в София.Регистрация в Гармин,не е задължителна,за да работи навигацията.Нужна е в случай,че трябва да се изтегли друга карта,но разбира се срещу заплащане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Би ли казала от къде е закупен уреда и ако може малко повече информация за него.

За този уред намирам, че е с предварително инсталирана карта на цяла Европа, която може да се обновява безплатно до живот, тоест докато уредът е годен за употреба. Също така в информацията пише, че има ръководство за употреба в кутията на устройството. Но ако няма то такова може да се изтегли от тук: http://www.garmin.bg/uploads/products/Nuvi_42_52_OM_BG.pdf

Трябва да се проверят две неща: Дали е активирана картата на Европа и второто - за да се хване сигнал, навигацията трябва да бъде на открито. Моля, проверете тези две неща и кажете резултатът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря...и се извинявам за грешката със заглавието! :) Закупена е от Техномаркет,с карта на цяла Европа и доживотно обновяване.Упътването в кутията не е на български.Ще проверя дали е активирана карта на Европа,въпреки че би било логично да е!? Грешката ми е,че не я пробвах тук,а направо я пратих,моята навигация е Acer,вече доста стар модел и не ми се е опъвала така!:)Благодаря и за упътването на български!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.