Премини към съдържанието
Kylexxx

Съвет за избор на LED телевизор до 900лв.

Препоръчан отговор

Здравейте,

На шега реших да взимам телевизор, покай Коледа, обаче си нямам на идея какво да гледам. Бих дал около 900лв. за LED (smart and 3D). Старият ми е 32 инча, но май искам нещо по голямо, мислех си за 42 инча. Предполагам в ценовия диапазон малко модели ще се поберат, но все пак реших да попитам. Също така предпочитам да е на изплащане без оскъпяване, така че този май е добре, какво ще кажете? http://www.technopolis.bg/b2c/details/15398/P11090104/Televizor-PHILIPS-42PFH6109-3D-LED . Ако препоръчате нещо по-добро пак ще съм доволен.

Благодаря предварително и весели празници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моделът си струва, но ако имаш възможност да добавиш още малко пари, PANASONIC TX-42AS650 по моему е по-добро решение към момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SAMSUNG UE-40H6240 3D LED

Това ако все пак може да се вдигне малко бюджета!

PANASONIC TX-40AS640E 3D LED

PANASONIC TX-42AS650 3D LED

Мога ли да те попитам какво точно гледаш в другите, което те кара да се спреш на тях? Благодаря :)

Както казах, ще трябва да взимам на изплащане и само http://www.technopolis.bg/b2c/details/15430/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-42AS650-3D-LED си струва, защото е без оскъпяване. Може и да склоня да дам още някой лев, ако разликата ще е толкова голяма. Жалкото е, че има само 1 брой 3Д очила подарък 

Редактирано от Kylexxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога ли да те попитам какво точно гледаш в другите, което те кара да се спреш на тях. Благодаря :)

Каквото се гледа в телевизорите-характеристиките и най-вече картината.

Panasonic - ците, които съм ти предложил са с различни типове панели! В повечето случаи именно заради тях избират този, или онзи модел.Плюсове и минуси имат и двата типа, така че е въпрос на личен избор и предпочитание.Затова и ти предложих и с двата типа панели, за да си избереш сам след оглед на място кой по ще ти допадне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре. Благодаря за помощта, момчета. Ще вида на място, какво ще ми допадне като картина и ще реша. Весели празници :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.