Премини към съдържанието
niki292002

Игрите, които очакваме през 2015!

Препоръчан отговор

Така мисля това да е двуяичния близнак на тази тема

Вие сте наред!

П.П.Не намерих информаця за игрите през 2015

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTA5, за момента само нея чакам за 2015.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Witcher 3 естествено. Тази игра няма да има равен за години напред според мен! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз много чакам. Например Assetto Corsa, която все още е в alfa  версия, но пък си я купих изгодно. Страхотна картина, динамично време, добър реализъм, доста видове състезания, включително дрифт и драг. Липсва и само една кариера на тоя етап, както и по-голямо разнообразие от автомобили и писти:

Края на тая година F1 2014, Far Cry 4. Също така в началото на следващата Dying Light, която изглежда твърде обещаващо. С много голямо нетърпение чакам и продължението на Dead Island  - 2. Мисля, че това ще бъде супер занимавка с тия зомбита, по цели нощи няма да се спи :P

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да направя една тема, защото идва 2015 и всеки от нас чака по една игра :) 

Аз чакам GTA V (за PC) и American Truck Simulator 

(ако ще се продължава в темата за 2013 направо я трийте :) )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTA V, No Man's Sky (за да мога да я цъкам на братчед ми на PS4-ката :D ), както и най-важното - новият компютър. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A, значи тук била темата. Затова copy-paste:

Аз нищо не чакам вече, че се насъбраха над 100 игри, които не съм играл и сигурно никога няма да играя. Затова, каквото евтино излезе, това ще е. Лично аз бих сменил заглавието на темата - какво евтино чакате да излезе през 2015 година, та да си го купите. От тая гледна точка аз чакам FC4  да поевтинее, както и някои DLC  на RaceRoom.Това ще е за началото на година. Към края ще видим. Най-вероятно ще е все същото. Естествено чакам да видя и какво ще представлява GTA5. Още по-естествено е, че за повече от 10 лева няма да си я купя, освен ако не е нещо свръх естествено. Тогава може би бих дал 15-20 лева. Но като гледам колко и какви фенове има тая игра, ще има да чакам за 2016-та. Дотогава ще запълня времето с F1_2015,  която май тоя път ще е с нов енджин. Определено за нея ще дам повечко пари, но пак ще се огранича до около 30-35 лева. Безкрайно взех да се разочаровам от игри като NFS  и дори вече GRID. Вместо нещата да се подобряват с времето, то стават някак си по-комерсиални, а аз никога не съм обичал комерсиалността. Това означава глупави аркадни игри, които не могат да ми провлекат за дълго вниманието. От своя страна се появяват конкурентни игри, които не само  изглеждат по-добре, ами са и доста добри като геймплей. Затова с нетърпение чакам Project Car,  която също 100 на 100 ще си я купя и то на по-висока цена. Само дано нещата при нея са нормални и да няма издънки откъм управлението на автомобилите.  Чакам и любимата ми Assetto Corsa  да се разшири и дано това да е без пари или поне да струва малко пари. Но така като гледам, най-голям шанс за успех в бъдеще има най-вече Race Room, защото при нея постоянно се подобрява не само графиката, но и геймплея като цяло. И като гледам колко хора се надпреварват за наградите в различни състезания, определено играта е на правилен път. Едно нещо не мога да разбера обаче. Защо на някои производители на игри им бърка все едно в г*за, като трябва да осигурят управление на автомобилите от първо лице и то вътре от кабината. нямат време да нарисуват един интериор ли, какво? Ами да го пускат като DLC,  така ще препечелят някой лев. Аз не играя много игри, само защото нямат истински изглед от кабината. Колкото и добър да е геймплея, не се ли кефя докато играя, няма смисъл просто. 

Весели празници на всички!

ПП: Само как си променя човек мнението за 3 месеца :)  Хубавото от цялата работа е, че вече си взех още един 2 TB хард само за игри, та да не трия постоянно. Ако щат и по 100 GB  да ги пускат вече :P

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A, значи тук била темата. Затова copy-paste:

Аз нищо не чакам вече, че се насъбраха над 100 игри, които не съм играл и сигурно никога няма да играя. Затова, каквото евтино излезе, това ще е. Лично аз бих сменил заглавието на темата - какво евтино чакате да излезе през 2015 година, та да си го купите. От тая гледна точка аз чакам FC4  да поевтинее, както и някои DLC  на RaceRoom.Това ще е за началото на година. Към края ще видим. Най-вероятно ще е все същото. Естествено чакам да видя и какво ще представлява GTA5. Още по-естествено е, че за повече от 10 лева няма да си я купя, освен ако не е нещо свръх естествено. Тогава може би бих дал 15-20 лева. Но като гледам колко и какви фенове има тая игра, ще има да чакам за 2016-та. Дотогава ще запълня времето с F1_2015,  която май тоя път ще е с нов енджин. Определено за нея ще дам повечко пари, но пак ще се огранича до около 30-35 лева. Безкрайно взех да се разочаровам от игри като NFS  и дори вече GRID. Вместо нещата да се подобряват с времето, то стават някак си по-комерсиални, а аз никога не съм обичал комерсиалността. Това означава глупави аркадни игри, които не могат да ми провлекат за дълго вниманието. От своя страна се появяват конкурентни игри, които не само  изглеждат по-добре, ами са и доста добри като геймплей. Затова с нетърпение чакам Project Car,  която също 100 на 100 ще си я купя и то на по-висока цена. Само дано нещата при нея са нормални и да няма издънки откъм управлението на автомобилите.  Чакам и любимата ми Assetto Corsa  да се разшири и дано това да е без пари или поне да струва малко пари. Но така като гледам, най-голям шанс за успех в бъдеще има най-вече Race Room, защото при нея постоянно се подобрява не само графиката, но и геймплея като цяло. И като гледам колко хора се надпреварват за наградите в различни състезания, определено играта е на правилен път. Едно нещо не мога да разбера обаче. Защо на някои производители на игри им бърка все едно в г*за, като трябва да осигурят управление на автомобилите от първо лице и то вътре от кабината. нямат време да нарисуват един интериор ли, какво? Ами да го пускат като DLC,  така ще препечелят някой лев. Аз не играя много игри, само защото нямат истински изглед от кабината. Колкото и добър да е геймплея, не се ли кефя докато играя, няма смисъл просто. 

Весели празници на всички!

ПП: Само как си променя човек мнението за 3 месеца :)  Хубавото от цялата работа е, че вече си взех още един 2 TB хард само за игри, та да не трия постоянно. Ако щат и по 100 GB  да ги пускат вече :P

Тва със хард диска и аз ще го направя във скоро време...

Има един лаф за RaceRoom - "Free2play , Pay2win"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTA V, Call of Duty WoW II (не е сигурна, но има слухове, от Treyarch - единствените производители, които я докарват както трябва), Saints Row: GoH, Battlefield Hardline, Batman Arkham Knight, Fifa 16. За сега толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва със хард диска и аз ще го направя във скоро време...

Има един лаф за RaceRoom - "Free2play , Pay2win"

Нещо такова. Тя е Free,  ама в нея съм налял най-много пари, както и в абсолютната free игра - War Thunder.  Последната се отказах да играя след 130 часа, защото ми просветна, че първо за да напреднеш, трябва да платиш. Второ, колкото и да плащаш, получаваш едно и също - по-добри самолети, но се биеш с по-добри самолети и модератори, чиято цел е да ти изкарат нервите и да те откажат от игра.  Но при Race Room  просто "работиш" за себе си и не ти пука за другите.  Тия масивни MMO  като War Thunder  изглеждат добре, но са направени с една едничка цел - да ти вземат и последната копейка, давайки в замяна само нерви.  Тия дни се пуснах пак във War Thunder,  ама нали съм старо куче, изхитрих се да се пусна при новобранците. Е, за какво говорим изобщо?  Сигурно са си викали - тоя пък какъв чийт ползва. Освен това тия игри не поставят при еднакви условия играчите. Специално при рейсърите имаш възможност да играеш с клавиатура, джойстик или волан с педали. Познай кой бие при Race Room,  където всичко е направено с едничката цел - да се продадат повече волани и седалки. Дори и рекламите им са главно такива - на волани, седалки и специализирани джойстици. А това означава, тия с клавиатурите да го духат. При GRID Autosport  не е така и там дори с клавиатура си наравно с тия, дето са с волани. Само че тая игра е с много грозна кабина. Ужас. Не мога да повярвам, че в 2014 година излезе такава игра. да не говорим пък за GRID 2  от 2013, която пък изобщо бе с премахната кабина. И пак ще кажа, какво им бърка в задника ( че ми го цензурират гъза със звездичка) кабината?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • DyingLight
  • Killing Floor 2
  • Dead Island 2
  • The Witcher 3

Много мислих дали да си купя FC4, ама Ubisoft са пълни л***а. Излезна v1.6, а играта още е лошо оптимирана. При BF4 графиката е по-добра и fps не пада под 65-70.(4xmsaa)

Много шум за GTA5 ... то от чакане ми се прищя.

С най-голямо нетърпение чакам тази игра:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам да оправдавам Ubish*t, ама все пак да не забравяме, че BF4 е линеарна игра, докато FC4 има огромен open world.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, чак пък огромен ... не бих казал. Не ме разбирай погрешно, аз харесвам и двете поредици, но Ubisoft се нас**ха тази година доста. Първо с Watch Dogs, след това с ASC Unity, а сега и с FC4.

Аз не сравнявам gameplay-я, защото както ти каза BF4 си е линеарен шутер с много и големи карти, където можеш да рушиш почти всичко, докато FC е замислена като open world.

Искам да кажа, че при BF4, при пълен сървър с 64 човека, се вадят спокойно 60+ кадри, докато при FC4 ако се появят малко ефекти в SinglePlayer и да видиш как кадрите падат до 44.

И моето мнение си остава, че графиката на BF4 е по-реалистична от FC4.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, чак пък огромен ... не бих казал. Не ме разбирай погрешно, аз харесвам и двете поредици, но Ubisoft се нас**ха тази година доста. Първо с Watch Dogs, след това с ASC Unity, а сега и с FC4.

Аз не сравнявам gameplay-я, защото както ти каза BF4 си е линеарен шутер с много и големи карти, където можеш да рушиш почти всичко, докато FC е замислена като open world.

Искам да кажа, че при BF4, при пълен сървър с 64 човека, се вадят спокойно 60+ кадри, докато при FC4 ако се появят малко ефекти в SinglePlayer и да видиш как кадрите падат до 44.

И моето мнение си остава, че графиката на BF4 е по-реалистична от FC4.

Ами процесорчето :) На тая карта и трябва Haswell  на по-височка честота по мои наблюдения. Просто GTX 970 е модел края на 2014 година, докато i5-3470  кога беше? Освен това и на времето си бе процесор средна ръка, ако гледаме ценовата листа на Интел. При мен си ги държи над 60 фпс  в повечето случаи, но пак си личи, че трябва още малко честота на процесора, за да нямам дроп на места. Така е и при FC3.  Пробвай с някой клокнат процесор да видим  дали играта е оптимизирана или не. Тук един колега с i7 4790  и R9 280X  оня ден пусна едно клипче на което се вижда, как картата му се товари нон стоп на 97-99 %, а това го няма при GTX970  с процесор като твоя, а и като моя Xeon E3-1230V2. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тая новата FarCry4 иска много големи изисвания... Аз с моята кошница дет е на 5 години вече пенсия взема  :D подкарвам BF4 на сингъл 40фпс и 25фпс с 10-15 човека, а тая FC4 дори не се мъчих да я тегля като видях че иска Directx11  :D В момента мога да си купя една видео карта 1 гб ддр5 примерно, но мисля че няма да върви добре на дъно със сокет 775 смисъл дъното ми е PCI Express 1.1. а видеото иска 3.0  :(

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
С най-голямо нетърпение чакам тази игра:

За Lost Ark много народ се точи ,особено след атрактивните видеа в тубата. Дано не я влачат няколко години като Lineage Eternal ,която чакаме от 2012.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тая новата FarCry4 иска много големи изисвания... Аз с моята кошница дет е на 5 години вече пенсия взема  :D подкарвам BF4 на сингъл 40фпс и 25фпс с 10-15 човека, а тая FC4 дори не се мъчих да я тегля като видях че иска Directx11  :D В момента мога да си купя една видео карта 1 гб ддр5 примерно, но мисля че няма да върви добре на дъно със сокет 775 смисъл дъното ми е PCI Express 1.1. а видеото иска 3.0  :(

Спокойно бе човек, видеоата върват и на по-стари версий на PCI Express, пробвал съм вече, във ъпгрейд на един стар компютър, дъното разполагаше само с 1.1, а картата беше 3, но работеше чудесно.(Целта беше защото не ми се сменяше дъното за това външна видеокарта, а този компютър се ползваше само за филми и музика)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През изминалата 2014 година дадох прекалено много пари за игри, които просто не са си го заслужавали или съм бил подведен от критиците. Мисля това да се промени през новата година. Има едно компания обаче, чиито труд очаквам с нетърпение всеки път и това са Rockstar Games. След излизането на GTA V за РС, официално обявените проекти се свеждат само до GTA Online и Agent, Playstation-exclusive игра, която е обявена преди адски много време, но от около 3-4 години не се е чувало нищо ново и дори Web-сайтът не е обновяван. 

Очаквам в най-скоро време да бъде обявена Bully 2/Manhunt 3/изцяло нова игра. Интересно ми е дали и други от вас не очакват някакво конкретно заглавие, а просто продукт от любимата с компания и са с много високи очаквания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично чакам с нетърпение DOOM 4, голям фен съм на поредицата още със излизането и, евентуално ако успеят да пуснат и HL3 ще бъде екстра, щото уж я обявиха че ще излиза след като я зарязаха през 2007.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично чакам с нетърпение DOOM 4, голям фен съм на поредицата още със излизането и, евентуално ако успеят да пуснат и HL3 ще бъде екстра, щото уж я обявиха че ще излиза след като я зарязаха през 2007.

А DOOM 4  не трябваше ли да бъде RAGE? Не знам какво ще представлява DOOM 4,  но ако е както продълженията на Far Cry,  ще трябва да се настройваме просто за игра с познато заглавие, но неясен геймплей. 

През изминалата 2014 година дадох прекалено много пари за игри, които просто не са си го заслужавали или съм бил подведен от критиците. Мисля това да се промени през новата година. Има едно компания обаче, чиито труд очаквам с нетърпение всеки път и това са Rockstar Games. След излизането на GTA V за РС, официално обявените проекти се свеждат само до GTA Online и Agent, Playstation-exclusive игра, която е обявена преди адски много време, но от около 3-4 години не се е чувало нищо ново и дори Web-сайтът не е обновяван. 

Очаквам в най-скоро време да бъде обявена Bully 2/Manhunt 3/изцяло нова игра. Интересно ми е дали и други от вас не очакват някакво конкретно заглавие, а просто продукт от любимата с компания и са с много високи очаквания.

Колко пари си дал за игри за една година? Аз може би 700-800 лева, което си е една нова видеокарта. Половината игри не си заслужават парите. Някои от тях дори не можах да подкарам, въпреки че си платих.Други пък постоянно ми крашват, което го нямаше когато играх пиратските им версии. Трети за да ги пуснеш, трябва да стартираш други неща - STEAM, Uplay  и така нататък. Но най-гадното е, че някои игри зависят от сървърите. И когато няма интернет или връзка със сървъра, просто не играеш. Нищо че си дал 50-60 лева и нагоре. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А DOOM 4  не трябваше ли да бъде RAGE? Не знам какво ще представлява DOOM 4,  но ако е както продълженията на Far Cry,  ще трябва да се настройваме просто за игра с познато заглавие, но неясен геймплей. 

Колко пари си дал за игри за една година? Аз може би 700-800 лева, което си е една нова видеокарта. Половината игри не си заслужават парите. Някои от тях дори не можах да подкарам, въпреки че си платих.Други пък постоянно ми крашват, което го нямаше когато играх пиратските им версии. Трети за да ги пуснеш, трябва да стартираш други неща - STEAM, Uplay  и така нататък. Но най-гадното е, че някои игри зависят от сървърите. И когато няма интернет или връзка със сървъра, просто не играеш. Нищо че си дал 50-60 лева и нагоре. 

Това за нета ми е до болка познато.

При мен от 60-70 игри сигурно 10 могат да се играят офлайн. (максимум)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами общо взето то никой не знае какво точно ще представлява новият DOOM, това е единственият ТРЕЙЛЪР за момента, и според мненията във форумите най вероятно ще бъде поредната аркада с цел трепане на всичко живо и с нов енджийн и ефекти с цел увеличаване благосъстоянието на производителите на компоненти понеже най вероятно изискванията ще са изкуствено напомпани и ще искат машина с която да изстрелваш совалки. Но това няма значение, аз съм си фен на поредицата и определено чакам играта. :D

Редактирано от COBRA (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами общо взето то никой не знае какво точно ще представлява новият DOOM, това е единственият ТРЕЙЛЪР за момента, и според мненията във форумите най вероятно ще бъде поредната аркада с цел трепане на всичко живо и с нов енджийн и ефекти с цел увеличаване благосъстоянието на производителите на компоненти понеже най вероятно изискванията ще са изкуствено напомпани и ще искат машина с която да изстрелваш совалки. Но това няма значение, аз съм си фен на поредицата и определено чакам играта. :D

Вече сме се подготвили яко за тия игри :) Но според мен няма да е толкова тежка за хардуера, ако съдим по RAGE  на същата компания, която бе обявена за игра на 2011 година ( ако не греша точната година). навремето почна голямата смяна на хардуера точно заради DOOM 3  и Far Cry. Заради дума купих сумати РАМ за да не ми сече, а заради Far Cry  смених няколко поколения видеокарти, за да стигна накрая до "изумителното заключение", че виновник за слабото представяне е не видеокартата и RAM  паметта, а скапания процесор, който ми пробутаха в една фирма навремето - явно стара бройка, върнат от някой.  Затова вече грешки не правя - як процесор, пък за останалото каквото остане в кеш. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.