Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така, след като разбрах че за FIFA 15 ми трябва по-мощен лаптоп  се поразрових и намерих няколко варианта:

Lenovo ThinkPad T510-Intel® Core™ i5 M560-2.67Ghz, 4 gb Ddr3, Nvidia Dedicated, NVIDIA GeForce 9700M G

Dell Latitude E6410-Intel® Core™ i5 M560-2.67Ghz, 5 Gb ddr3, 2048MB AMD Radeon HD6970M Sony Vaio VPC EB1S1E-Intel® Core™ i5 M430-2.27Ghz, 6 gb Ddr 3, ATI Mobility Radeon HD 5650 Core i7 HP EliteBook 8460P-Intel® Core™ i7-2620M-4x2.70Ghz, 5 gb Ddr3, AMD Radeon HD 6470M

Кой според вас е най-добрият вариант?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, след като разбрах че за FIFA 15 ми трябва по-мощен лаптоп  се поразрових и намерих няколко варианта:

Lenovo ThinkPad T510-Intel® Core™ i5 M560-2.67Ghz, 4 gb Ddr3, Nvidia Dedicated, NVIDIA GeForce 9700M G

Dell Latitude E6410-Intel® Core™ i5 M560-2.67Ghz, 5 Gb ddr3, 2048MB AMD Radeon HD6970M Sony Vaio VPC EB1S1E-Intel® Core™ i5 M430-2.27Ghz, 6 gb Ddr 3, ATI Mobility Radeon HD 5650 Core i7 HP EliteBook 8460P-Intel® Core™ i7-2620M-4x2.70Ghz, 5 gb Ddr3, AMD Radeon HD 6470M

Кой според вас е най-добрият вариант?

1. защо пускате 3 теми?

2. Защо не пускате темата в правилния раздел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. защо пускате 3 теми?

2. Защо не пускате темата в правилния раздел?

Не съм пускал 3 теми. Пуснах само една

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм пускал 3 теми. Пуснах само една

Искате ли да ги извадя от коша и да ви ги покажа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днеска чух много добри мнения за този;  Acer Aspire V15 Nitro – VN7-571G 

Не си споменал, колко е крайния бюджет?

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днеска чух много добри мнения за този;  Acer Aspire V15 Nitro – VN7-571G 

Не си споменал, колко е крайния бюджет?

около 2500лв(разбира се на изплащане :) )

Искате ли да ги извадя от коша и да ви ги покажа?

Съжалявам може би проблем с нета не съм искал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста солидна сума за лаптоп, тези пари можеш си вземеш и настолен компютър + лаптоп, но решението си е твое. Моето предложение е;

ASUS G751JT-T7012D Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста солидна сума за лаптоп, тези пари можеш си вземеш и настолен компютър + лаптоп, но решението си е твое. Моето предложение е;

ASUS G751JT-T7012D

А от това което съм написал какво мислиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от това което съм написал какво мислиш?

Имаш лаптоп... Дефакто си вземи една настолна машина за около 1000 - 11000лв и си играй фифата на него, а не си тормози лаптопа с игри защото не е много здравословно за тях ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопите не са за игри, ако питаш мен и настолният компютър не му е това работата, но поне той се справя добре, искаш Fifa 15 => взимаш си конзола с подарък играта и усещането е много по-различно т.е. удоволствието е много по-голямо. PS3 + Fifa 15 PS4 + Fifa 15 освен това, когато аз играех игри, преди 7-8 години Pro Evolution Soccer беше несравнимо по-красив и реален футболен симулатор PS4 + PES 15. Така, че зарежи идеята да потрошиш 2000+ пари за лаптоп, ако искаш лаптоп си купи нормален, но не играй игри на него или поне не сериозни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 2500 се взимат телевизор,конзола и лаптоп. 

Телевизор: Samsung 32H6410 -900 лева

Конзола : Sony Playstation 4, 500 GB  -800 лева

Лаптоп: Lenovo IdeaPad G510 - 755 лева

И останаха пари и за зимно яке,обувки  и Фифата  :)  И пак си помисли дали ше си купиш лаптоп за тия пари и да го изплащаш 2 години да стане 3000 лева.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре бе забравете за сумата която съм написал НЕЩО ОТ ИЗБРОЕНИТЕ става ли? Защото от лаптопи не разбирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре бе забравете за сумата която съм написал НЕЩО ОТ ИЗБРОЕНИТЕ става ли? Защото от лаптопи не разбирам.

За кой Ли път да ти повтаряме едно и също нещо! 

Ето ги изискванията и това са само компоненти за НАСТОЛНИ компютри - изисквания за FIFA 15

Минимално се изисква GTX 650 или поне Nvidia 850M, ако става въпрос за лаптоп(а, такъв струва поне 1500лв. - на старо, няма) 

От видеокартите, дето си ги посочил, направи ми впечатление HD6970M, но и тя е на светлинни години назад от Nvidia 850M

За 600лв. може да успееш да си сглобиш настолен и то втора употреба - друг вариант, за този бюджет и с тези изисквания, няма!!!!

Иначе от тези, дето изброи, най-добър, е Elitebook-а, но не и за гейминг! Той е перфектен бизнес клас лаптоп, много здрав и надежден! И може би... има някаква минимална вероятност, играта да тръгне, но сигурно ще е на кадри, при които ще е трудно да се играе нормално!

ЕДИТ

Ако искаш, плати 5-6лв. за доставка по ЕКОНТ, накарай собственика да инсталира играта и ще имаш 15 минути да тестваш лаптопа в Еконт и реално да видиш, дали можеш да играеш гладко! 

Редактирано от stzbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.