Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,изобщо не съм доволен от производителността на видеокартата ми и се насочвам към някое ново моделче (на ниска цена,колкото по ниска толкова по-добре) става въпрос за настолния компютър от подписа ми.Бих искал да попитам дали радеон 260х ще се сработи добре със този процесор или евентъално 250х , такива моделчета за по-малко парички ,понеже вмомента нямам много финанси и бих искал да ми помогнете с избора на захранване,понеже предполагам ,че сегашното няма да може да издържи една r7-ца ,ще отворя щайгата за всеки случай да проверя ,но не храня големи надежди ,така че ако може да ми препоръчате някоя р7-ца (нвидиа също може ,но ниските им модели не си заслужават) ,та това е идеята игри ще се играят като Far Cry , League of Legends , World of tanks/warcraft , assassins creed (на медиум графика ако подкара 25-30фпс+ ще съм доволен) , оставям коментарите на вас.Благодаря предварително. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

POWER AXR7 260X 2GBD5-DHV3E/OC

Като това видео ще е предостатъчно за всичко на тази резолюция (1280х1024)

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сегашната ти е 27W еднослотова (нископрофилна предполагам) а захранването се води 300W без допълнително инфо.

Хубаво е да отвориш капака и да провериш 12V линия за да имаме повече яснота.

Gainward GTX750 1GB - 193 лв. с безплатна доставка. 

MSI GTX750 1GB - 193 лв. с безплатна доставка. 

Картата е 55W не иска допълнително захранване и е еднослотова.

Варианта на MSI е по-добър (двуслотова) ако има място. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сегашната ти е 27W еднослотова (нискпрофилна предполагам).

Това е маркова машина,тоест захранването може да прави проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да както предполагах захранването ще е проблем , така де затова гледам по-тънък модел http://www.emag.bg/video-karta-msi-amd-radeon-r7-260-oc-1024mb-gddr5-128bit-hdmi-2x-dvi-display-port-propeller-blade-technology-r7-260-1gd5-oc/pd/DS0LQBBBM/  , за да ми остане бюджет за едно захранване , дали 400 реални вата ще са достатъчни да нахранят това моделче 260 без х дето е , гледам пак е стабилна видеокарта клока си е добър 1050 , 1100 беше на един модел 260х ,но цената беше бая висока  П.С - монитора е старчески 1280х1024 така че няма нужда да е за фул хд гейминг

Редактирано от mitko9940 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 750 която съм ти предложил и 15А (180W) да е захранването ще е предостатъчно. Както казах отвори капака и провери колко е 12V линия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела на мси изглежда добре за цената си , и тока който смуче , поне варианта със захранването отпада , ще отворя да погледна все пак , някъква съпоставка със 840м можеш ли да ми направиш , например колко по-добре биха вървели игрите на 750-ката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

840M е 64 бит. та има плюсове сравнение с вградената графика на Интел и да се прави сравнение с 128 бит. за десктоп е смешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами много по-мощна е накратко.

Редактирано от monicho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ясна ми е тая работа , идеята ми е колко пъти повече перформънс бих получил :D 2-3 пъти по добре би трябвало да е нали?

Задавам този въпрос ,защото не можах да намеря геймплей клипове , като напиша 750 ми излиза Ti версията.

Редактирано от mitko9940 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.