Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Android ако може 
главно ще се използва за снимки и игри

ако може с по-добра звукова карта за музика 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари, неочаквай чудеса от камерата и хардуер/а.

Nokia Lumia 530

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари, неочаквай чудеса от камерата и хардуер/а.

Nokia Lumia 530

Устроиват ли те 230 лева и план ?

Защото преди дни се здобих с Samsung galaxy s3 neo от виваком с план на цената от 230 лева (с план от 16лв). :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Android ако може 

главно ще се използва за снимки и игри

ако може с по-добра звукова карта за музика 

Бих ти препоръчал Doogee DG800 (аз имам такъв), но не е с добра звукова карта (и ползвам MP3 плеър за музиката ми), основната му камера е добра (13MP) я водят, а втората е 8 (която е отлична за предна камера) и малък недостатък, че батерията му е 2000mAh, а телефона е със 4.4 андроид и 4-ядрен процесор на 1.3, та те ядът много батерия. Ако все пак се откажеш от добрата звукова карта и се примириш с малката батерия мога да ти кача няколко снимки правени с телефона.

ПП: Но както казаха по-горе за 200лв. много трудно ще си намериш качествен телефон дори 2ра ръка.

Линка също дето съм дал там лъжат, че отстъпката е на 50%, в същия сайт го има за същите пари без намаление (~105 $), като доставката ти е безплатна

ПП: Може да видиш и DG580, който е с по-голяма батерия и по-голям екран

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Just, втория които си предложил, даже и на мен ми грамна окото по написаните характеристики. Той също ли е с безплатна доставка, колко време чакаше да пристигне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.megaphone.bg/Nokia+Lumia+525За парите си е отличен ако държите да е от сериозен бренд. Иначе има доста впечатляващи китайфони ,но при тях може да попаднете и на несполучлив. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Just, втория които си предложил, даже и на мен ми грамна окото по написаните характеристики. Той също ли е с безплатна доставка, колко време чакаше да пристигне?

Dooge DG580 ето го с безплатна доставка и по-евтин.

ПП: Възможно е телефона да се спре на митницата, за да се платят 20% (мито мисля, че беше) защото пратката не е от ЕС, и следователно ще трябва да се добавят още 20тина лева за митото (но повечето пратки с безплатна доставка не ги спират).

Аз моя го поръчах точно от този сайт и пристигна след 2 седмици. Горе долу толкова време отнема за доставянето на телефона, а тези 60 дни са ги дали като за спешни ситуации

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Окей, Благодаря ти ;)  Хареса ми телефончето, най-вероятно ще си го взема към средата на януари месец. Камерата добре ли се представя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мой приятел си взе в началото на годината китайфон Huawei и явно не е проектиран добре ,матрицата му се изпече от процесора и пожълтя ,но иначе бачка. Така че с тях се поема известен риск ,иначе в тоя ценови диапазон можете и 8 ядрен да намерите ,но и той си остава все така излишен ,както и 4 ядрения. По-голямо значение има GPU-то ,и не случайно Apple ползват двуядрени процесори ,но с мощно GPU.

http://ru.aliexpress.com/item/NEW-Huawei-Ascend-k8-SmartPhone-MTK6592-Octa-Core-phone-4-5-inch-2GB-RAM-16GB-ROM/32248704861.html?s=p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мой приятел си взе в началото на годината китайфон Huawei и явно не е проектиран добре ,матрицата му се изпече от процесора и пожълтя ,но иначе бачка. Така че с тях се поема известен риск ,иначе в тоя ценови диапазон можете и 8 ядрен да намерите ,но и той си остава все така излишен ,както и 4 ядрения. По-голямо значение има GPU-то ,и не случайно Apple ползват двуядрени процесори ,но с мощно GPU.

http://ru.aliexpress.com/item/NEW-Huawei-Ascend-k8-SmartPhone-MTK6592-Octa-Core-phone-4-5-inch-2GB-RAM-16GB-ROM/32248704861.html?s=p

Лично аз съм се докосвал до няколко модела на Huwaei и само P6 оставя добри впечатления поне в мен. Както казах имам chinephone Doogee DG800 и съм доста доволен от него, от камерата и от почти всичко останало, но както е ясно няма перфектен телефон (камо ли за 200лв такъв) и не съм доволен от аудиокартата (на Nokia 5800 е много по-добра), както и малката батерия, но на мен ми се случва да го зареждам 1 път на 2-3 дена, което е нещо нормално за смартфоните

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах спецификациите на въпросният DG580. Не ми допадна това,че е с резистивен дисплей.Иначе всичко друго си е на висота,особено за парите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nexus на старо.

ПП: Или най-добре това Lenovo, защото е с андроид, 2 камери и 2 карти:)

Редактирано от Twingo™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.