Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, ако е възможно, ще Ви помоля да ми помогнете с избор на телевизор до 530лв. Нямам особени изисквания, просто да е възможно най - доброто за тази сума! Ако може от Технополис, Техномаркет или Зора. Благодаря!

Редактирано от Kiril Veselinov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ако е възможно, ще Ви помоля да ми помогнете с избор на телевизор до 530лв. Нямам особени изисквания, просто да е възможно най - доброто за тази сума! Ако може от Технополис, Техномаркет или Зора. Благодаря!

Кажете от какво разстояние ще се гледа, и диагонала който позволява помещението.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми донесе миналия ден Дядо Коледа, доволен съм за момента има си всичко за парите си. Надявам се, че 69 лв. няма да са голям проблем?

LG 32LB5700
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност са проблем тези 69лв за съжаление, иначе и на мен ми се иска. А между ЛГ-то и Самсунга, кое бихте ми препоръчали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже не желаете с по-голям бюджет си редактирах по-горе поста.Разликата в телевизорите от първия ми пост е в типа на панела.Категорично не се ангажирам с мнение кое да предложа тъй като и двата типа си имат предимства и недостатъци и е въпрос на лични предпочитания!

Разгледайте ги на място и който ви допадне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.