Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , извинявам се ако съм умотал раздела.

Накратко - лаптоп и старовремски стерео усилвател. Идеята е да елиминираме кабел от лаптопа до усилвателя.

Примерно като си лежа на дивана и си цъкам музичка , кабела за стереото е през половината стая. Сещате се какво става като жената мине с 200 през стаята с прането в ръце :D

Гледах в нета разни блутут истории , но като цяло трябва да е нещо на USB , максимално компактно (включено в лаптопа) , приемника към усилвателя е без значение..

Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://gigaom.com/2014/02/08/how-i-turned-my-chromecast-into-a-45-networked-audio-adapter/

Ей това ми звучи като идея. Може би качеството няма да е кой знае какво точно с този адаптер, но може да се пробва и с телевизор (и пак с Chromecast) - ако телевизорът има хубав линеен изход, може би ще е по-качествено, отколкото с адаптера. За лаптопа най-вероятно няма да трябва нищо (освен играчката да се измисли с какъв софтуер ще работи), тъй като се предполага, че вече си има безжична мрежова карта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей.. златни сте.

Мисля да заручaм още днес едно NFC , до сряда ще е при мен :)

Имате ли идея дали ще е необходим някакъв софтуер за да се сработи лаптопа с нещото ?

Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.