Премини към съдържанието
Sponge Bobb

Предложете ми игрова конзола

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си купя преносима игрова конзола, на която да мога да си играя докато пътувам с влака например. Ще ми бъде първата конзола, която купувам, така че изобщо не съм наясно как стоят нещата. Искам да има хубав екран(добра графика, не на пиксели..). Искам да играя игри като NFS, GTA, Far Cry... Предложете ми нещо! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да си купя преносима игрова конзола, на която да мога да си играя докато пътувам с влака например. Ще ми бъде първата конзола, която купувам, така че изобщо не съм наясно как стоят нещата. Искам да има хубав екран(добра графика, не на пиксели..). Искам да играя игри като NFS, GTA, Far Cry... Предложете ми нещо! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Примерно;

SONY PLAYSTATION VITA 3G/WIFI

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще се избира задъпжително да е преносима конзола, избора е само между три устройства. PS Vita , Nintendo 3DS и Shield Portable, като вече оттам нататък има известен избор на модификации. По-старите модели портативни конзоли на компаниите са морално остарели, а конзолите от други(разбирай повече или по-малко неизвестни китайски)производители, я имат, я нямат поддръжка на заглавията които са изброени. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.