Премини към съдържанието
Iliq Zlatanov

Въпрос за болки в кръста след операция на тестиса

Препоръчан отговор

Здравейте имам един въпрос относно анестезия наскоро се консултирах с хирург поради едни здравословни проблеми след операция торзио на тестиса при операцията ми направиха анестезия вместо пълна упойка и след тази операция започна да ме боли кръста левия крак и лавата рака тя не е толкова често колкото кръста и левия крак при консултацията с хирурга той ми каза че това щяло да отшуми с времето но болките зачестяват и стават по силни има дни където се налага да стъпвам повече с десен крак като го натоварвам повече ходих и при личния ми и той ми каза че ще отшуми а от операцията минаха повече от 5 месеца до преди 2 месеца не усещах болка в кръста но тя се появи също отидох същата работа .. ще отшуми въпроса ми е някой срещал ли е подобен проблем след такава операция и какво би трябвало да предприема след като според лекарите ще отшуми 

Знам за правописните ми грешки моля да се обърне внимание на въпроса ми не на тях

Блъгодария предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, Илия!

Допускам, че под "анестезия" имаш предвид някакъв вид местно обезболяване, или навярно спинална, т.е. гръбначна. Ако е така, то е слабо вероятно тези болки да са последица от самата операция или обезболяването, по-скоро е съвпадение между двете случки. Но първо трябва да се разбере каква е точната причина за тези болки в кръста и крака. Много вероятно е да имаш дискова херния, тя може да се открие с магнитен резонанс. От друга страна, дисковата херния в поясния отдел не обяснява болките в ръката, причината за това е нещо друго.

За начало ти трябва консултация с невролог или неврохирург, които ще преценят какви точно излседвания са необходими. Поискай направление от личния си лекар и търси подобен специалист за преглед. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.