Премини към съдържанието
pon4o12

Здравейте,от няколко дни нямам никакъв звук на компютъра

Препоръчан отговор

Здравейте,от няколко дни нямам никакъв звук на компютъра.Преинсталирах си windowsa наскоро ,обаче и от преди това нямаx звук и си мислех че като го преинсталирам ще се оправи,обаче си е пак същото.Та ето снимка понеже не разбирам много и не знам дали е точно това ще ме извинявате ако не върши работа ако трябва нещо друго само пишете

post-355646-0-25631100-1419755335_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А драйвери сложи ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start > Run > "services.msc" - в отворилия се прозорец пише ли "Started" срещу Windows Audio?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не защото не знам какви да си сложа,ако може да дадете линк откъдето да си ги изтегля 

Мерси предварително

Start > Run > "services.msc" - в отворилия се прозорец пише ли "Started" срещу Windows Audio?

да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На много компютри,които са с уиндоус ХР,им се деинсталира драйвъра за звука.Това го правят майкрософт,с цел да се смени системата.Аз съм поправял драйвъра на такива случаи най-лесно,с въстановяване на системата ,в по стара дата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На много компютри,които са с уиндоус ХР,им се деинсталира драйвъра за звука.Това го правят майкрософт,с цел да се смени системата.Аз съм поправял драйвъра на такива случаи най-лесно,с въстановяване на системата ,в по стара дата.

Забравих да спомена че съм с windows 7 ultimate ще ме извинявате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена че съм с windows 7 ultimate ще ме извинявате

Тогава провери за нови ъпдейти ръчно.Би трябвало да се получи точният драйвър,като ъпдейт,в препоръчителните ъпдейти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава провери за нови ъпдейти ръчно.Би трябвало да се получи точният драйвър,като ъпдейт,в препоръчителните ъпдейти.

Пише ,че драйвера е актуален

Eто

post-355646-0-94449600-1419759882_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откога устройството излиза с удивителна в Device Manager?

Пробва ли да махнеш сегашния драйвер и ръчно да го свалиш и инсталираш от сайта на Asus?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откога устройството излиза с удивителна в Device Manager?

Пробва ли да махнеш сегашния драйвер и ръчно да го свалиш и инсталираш от сайта на Asus?

Откакто не работи звука.Проблемът е че не знам кой драйвер да изтегля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами че влез в сайта на производителя на дъното,намери си дъното и намери какви драйвери има за твоята операционна система.И след това виж дали има драйвери за звук сред тия драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами че влез в сайта на производителя на дъното,намери си дъното и намери какви драйвери има за твоята операционна система.И след това виж дали има драйвери за звук сред тия драйв

Влязох в сайта обаче не мога да си я намеря драйверите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страницата на дъното си намери ли я? Там вдясно има един бутон Support ,кликни там.Тъй.

После си избираш бутона Driver and Tools.после си избираш коя е твоята операционна система,като съобразяваш колко битова е.И после си намираш раздела Audio. И си изтегляш нужният драйвер.

Лесно е,нали?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влязох в сайта обаче не мога да си я намеря драйверите 

Като си влязъл в Device Manager-а, кликни върху устройството - High Definition Audio Controller, Properties и Details

devicemanager-highdefinitionaudiodevice.

и си виж хардуерния идентификатор

hardwareID_4.jpg

По него си потърси с Гугъл драйвера.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страницата на дъното си намери ли я? Там вдясно има един бутон Support ,кликни там.Тъй.

После си избираш бутона Driver and Tools.после си избираш коя е твоята операционна система,като съобразяваш колко битова е.И после си намираш раздела Audio. И си изтегляш нужният драйвер.

Изтеглих си драйвера, Инсталирах го и след това рестартирах компютъра но пък нищо.

Редактирано от pon4o12 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих си драйвера, Инсталирах го и след това рестартирах компютъра но пък нищо.

Преди ръчно да инсталираш нов драйвер - деинсталирай стария. Правиш ли го ??

ps. Освен вида на ОС е добре да споменеш и каква е машинката - лаптоп - десктоп, марка, модел ...

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лесно е,нали?

Преди ръчно да инсталираш нов драйвер - деинсталирай стария. Правиш ли го ??

Ооо така ли трябвало ей сега ще изтрия стария и ще пробвам пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега дай малко инфо какво точно ти е дъното или поне хардуерен идентификатор на звуковата карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква ти е звуковата карта ако е Realtek дръпни това и внимавай с настройките < http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsCheck.aspx?Langid=1&PNid=14&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.