Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, аз съм на 16 години от София.Спестих 600 лева за да си купя Playstation 4, виваком го предлагат на тази цена за членовете на Vivaclub, ако някой, който има вива клуб карта е склонен да си отдели два часа от времето за да посети с мен някой от техните магазини и да представи картата си ще съм безкрайно благодарен.

Благодаря ви много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е достатъчно, ако вашите имат стационарен телефон, от Виваком да ти го дадат на тази цена.

Здравейте, аз съм на 16 години от София.Спестих 600 лева за да си купя Playstation 4, виваком го предлагат на тази цена за членовете на Vivaclub, ако някой, който има вива клуб карта е склонен да си отдели два часа от времето за да посети с мен някой от техните магазини и да представи картата си ще съм безкрайно благодарен.

Благодаря ви много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е достатъчно, ако вашите имат стационарен телефон, от Виваком да ти го дадат на тази цена.

За съжаление цялото семейство е на Мтел. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариант е, ако не намериш никой..., да ги помолиш в офиса...

За съжаление цялото семейство е на Мтел. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариант е, ако намериш някой познат които е на същия мобилен оператор, ако се съгласи да ти го купи също ще имаш отстъпка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много.

Давай на ЛС да се разберем и да свършим работа.  :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз моята карта я чаках няколко месеца.

Така и не дойде докато сменя оператора. Не го смених заради това, де!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.