Премини към съдържанието
slavkovrr

Проблем-лаптопа непрекъсното ми забива

Препоръчан отговор

Лаптопа е acer aspire 5737z. От известно време започна за забива, седи 20, 30, 60 секунди и пак зацепи :no-no: . Но след 2-3 минути пак..! Търся да открия къде е проблема, пускам да ъпдейтва Уиндоуса, няма нищо уж. Моля помагайте, как да открия къде е проблема? :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Покажете ни какви са температурите при натоварване и покой,например с програмата AIDA64.

Тествайте хард-диска за грешки с HDTune.

Ако можете,вижте кои приложения товарят процесора най-много.

От кога не е правена преинсталация,или пък профилактика?

п.п. Не съм сигурен ,че темата ви е за този раздел.Но се надявам някой модератор да е премести където и е мястото.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Покажете ни какви са температурите при натоварване и покой,например с програмата AIDA64.

Тествайте хард-диска за грешки с HDTune.

Ако можете,вижте кои приложения товарят процесора най-много.

От кога не е правена преинсталация,или пък профилактика?

п.п. Не съм сигурен ,че темата ви е за този раздел.Но се надявам някой модератор да е премести където и е мястото.

Благодаря за бързия отговор. Извинявам се че съм пуснал темата на грешно място :(. Ако прецени модератора да я премести.

Преинсталация на windows не е правено, но го пускам да се ъпдейтва и да провери за проблеми :( И нищо няма. Мисля че може да загрява, ама къде и как да видя :ohmy: не знам !?Значи трябва да си сваля тази програмка AIDA64.Ако може малко по-подробно, ще е добре, или да ме насочите в подобна тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглете си програмата,която ви посочих.Ползвайте търсачката на браузъра.

После направете един stress test ,и следете какви са температурите.

Кажете и какви са точните компоненти на лаптопа ви.

п.п.Кажете и какво правите,когато се случва това забиване.Товарите ли машината с нещо тогава.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.