Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, избирам си лаптоп за филми, музика и отвреме на време някоя игрица. Насочил съм се към асус г551 рог серията, но приемам и други варианти. Най ме дразни бавнодействието на някоя техника вече счупих два телефона и таблет понеже не се свързва към отключена ви-фи мрежа готов съм да отделя 1500-1700 лв. За свестен лаптоп и читава ви-фи антена.

Лаптопа ще работи за 45-50 часа само през уикендите такаче, трябва и да е с добра батерия и минимум i3 и интел хд 4600 благодаря ви предварително.

Много моля тези които ще критикуват правописа ми и точките по това което написах просто да подминат темата.

Искренно съжалявам но нета се губи на всеки 3 минути и немога да обърна внимание на правописа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отвреме на време някоя игрица

Лаптопа ще работи за 45-50 часа само през уикендите....

Е, това е невъзможно! Един лаптоп, на който се играят игри, надали ще издържи повече от 1 час игри на батерия!

Насочи се към i5 Haswell високо волтажен с Intel HD 4600 + 2-3 батерии допълнително....

Редактирано от stzbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, избирам си лаптоп за филми, музика и отвреме на време някоя игрица. Насочил съм се към асус г551 рог серията, но приемам и други варианти. Най ме дразни бавнодействието на някоя техника вече счупих два телефона и таблет понеже не се свързва към отключена ви-фи мрежа готов съм да отделя 1500-1700 лв. За свестен лаптоп и читава ви-фи антена.

Лаптопа ще работи за 45-50 часа само през уикендите такаче, трябва и да е с добра батерия и минимум i3 и интел хд 4600 благодаря ви предварително.

Много моля тези които ще критикуват правописа ми и точките по това което написах просто да подминат темата.

Искренно съжалявам но нета се губи на всеки 3 минути и немога да обърна внимание на правописа.

Във тира си нямаш ли място за запалка ?

Не можеш ли да зареждаш лаптопа си от там?

Иначе кажи и какви игри ще играеш.

Е, това е невъзможно! Един лаптоп, на който се играят игри, надали ще издържи повече от 1 час игри на батерия!

Насочи се към i5 Haswell високо волтажен с Intel HD 4600 + 2-3 батерии допълнително....

Или пък нещо подобно на ups, с което да зарежда лаптопа. :)

Нарочно казвам нещо подобно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:  Напиши си спокойно текста в Notepad, поправи си грешките на спокойствие и след това за няколко секунди го копирай и публикувай в интернет.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам запалка имам и инвертор 24-220волта просто понякога се налага да съм извън камоона и точно тогава ми е нужна силата на батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам запалка имам и инвертор 24-220волта просто понякога се налага да съм извън камоона и точно тогава ми е нужна силата на батерията.

По-добре потърсете захранване от запалката (но да е от 24 волта). Иначе колко време смятате да го ползвате на батерии

П.П. АКо сте готов да смените платформата ето едно интересно предложение: https://www.novmak.com/t/apple-macbookair/z0nx001/macbook-air-11-dual-core-i5-1-4ghz-4gb-128gb-flash-intel-hd-graphics-5000-s-bg-klaviatura-i-turbo-boost-up-to-2-7ghz

8 часа видео възпроизвеждане

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че дълго време близо до теб няма да има мрежово захранване? Както писаха колегите по-горе - с игри лаптопа ще изкара до около час, а иначе предполагам до около 3-4 часа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегааа, здравей, не мисля ще скъпа покупка ще ти свърши работа, съдейки по мен си няма смисъл. Знам че че инвертора върши работа и чантата е по-важна знаеш за мъкненето ту в камиона ту в колата, не инвестирай много във компютър който след гаранцията може и да го няма. Това до голяма степен зависи и от теб, но само изказвам мнение. За бг ти трябва хубв usb tv tuner, за европа булсат и все пак не е нежно да е някой скъп лаптоп. Нали се сещаш че няма да е вечен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига ми да издържи 3-4 часа при сърфиране + добра антена за ви-фи сигнал игри ще се играят рядко

Лаптопа няма да се мъкне понеже 10 месеца съм си с камиона и мъкна контейнери из цяла европа. Булсат си имам нямам лаптоп и през уикендите като спра за дълга пауза откачам. Тела несе свързваше все пише избегната лоша връска с интернет(ам намери стабилна) мир на праха му минах през него сега остана само тъпия хуавей и спешно ми трябва лаптоп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно извън камиона ползваш ли го или основно в камиона се ползва?

lenovo-desktop-ideacentre-q190-main.png

Lenovo IdeaCenter 190 с вграден WiFi - добавяш комплект безжична клавиатура и мишка и гледаш на телевизора. (В комплекта има конзола за монтиране (на гърба на монитора) цената е ок. $500

Имам лично впечатление от тая машина.(мн. добро-размер на книга, възможности на стационарна машина)

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама ти пак не казваш какви игри ще играеш, че да знаем какво да ти предложим!

Ако няма да играеш много тежки игри, това е балансирано решение: Lenovo B5400 i5-4200M, 4GB, 628GB (128GB SSD + 500GB HDD)

Редактирано от stzbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама ти пак не казваш какви игри ще играеш, че да знаем какво да ти предложим!

Ако няма да играеш много тежки игри, това е балансирано решение: Lenovo B5400 i5-4200M, 4GB, 628GB (128GB SSD + 500GB HDD)

добър избор . остава да се избере подходящата WLAN антена http://wlan-antena.pazaruvaj.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фен съм напоредицата CoD и NFS и отвреме на време АС4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново. Оказа се доста трудно намирането на въпросното леново в Франция и Белгия. Затова накрая ще купя първия лаптоп който ми изпадне. Попринцип има доста магазини но с камион висок 4 метра е доста трудно да се влезе в зона с допустима височина 2.60 и макс тегло 3.5 тона. В Антверпен има медиа маркет близо до Е17 и събота купувам първия лаптоп който ми допадне (^_-) а до асуса изобщо неможе да се срещне по магазините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще се ползва в движение (докато шофирате, разхождате се), вземате с SSD и отписвате механичните HDD дискове. Няколко потрошени хардове съм виждал вече, които за използвани в лоптоп в кола.
Относно живота на батерията: Цък! Само трябва да го държите на хладно. И е до 100 вата, проверете дали захранването на лаптопа не превишава това преди покупка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Купих лаптоп Леново S510p С i5, 500 хард, интел HD 4400 4 гб рам. Интересува ме само едно, дали този лаптоп има ли допълнителен слот за ссд ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://shop.lenovo.com/gb/en/laptops/lenovo/s-series/s510p/

пише, че има - отпред вляво

http://download.lenovo.com/consumer/mobiles_pub/ideapad_s410ps410ptouchs510ps510ptouch_ug_english.pdf

Един съвет - регистрирай си машинката тук

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говорите за mSATA - няма. 
Имаче може да сложиш SSD на мястото на харда, а пък харда на мястото на записвачката. 
94789877fe.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То няма смисъл от харда. Ще замине за 3 месеца друсане в ТИР-а (ако работи, когато камиона е в движение).

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баща ми е тираджия от година, има лаптоп, без ssd, но го ползва само в базата и когато не е в движение.(когато е в движение го изключва защото само дори да е отворен могат да го глобат)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7842091.jpg 7842093.jpg

Eто две снимки на машинката, показно как свичко идва голямо на малкото VOLVO FH 540 :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито! Ползвай си го със здраве! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да пмислиш за стойка, на която да се закрепва в камиона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така си е добре, не мърда изобщо. Тествах го 350 км. не мръдна и милиметър ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами при рязко спиране и този крехък лаптоп ще отиде по дяволите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.