Премини към съдържанието
ostavime

Камера за автомобил (DVR recorder) - съвет за избор

Препоръчан отговор

Някой да е взимал наскоро някаква камера? Искам да си взема хубава, с GPS (не е задъжително), но избора е толкова голям, че направо се губиш. Има ли някой с добра камера, с наистина хубаво видео качество. Като ще давам пари, да е веднъж. До тук първата ми се скапа след около година, година и нещо, ама за 30 лв. толкова. Втората като дойде я върнах, защото имаше шум при записването докато е на зарядно. За това сега търся нещо малко по-добро. Ако някой има преки впечатления, да казва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много пара бе. Аз до към 80-90 долара някъде мислех. Знам ли. Има ли видео от тази. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много пара бе. Аз до към 80-90 долара някъде мислех. Знам ли. Има ли видео от тази. 

Не намерих видеозаписи с този DVR.

Реално съм доволен от качеството на записа и на сегашния ми, който беше за $50, но няма нощен режим и GPS-logger.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа, GPS май не ми е нужен. Доста оскъпява. Показва с колко км/ч се движиш и къде си. Не е болка това. Не ми е толкова важно. Важно е качеството да е хубаво. Тая дето съм избрал вади добро видео. Цената бива също. Ще се оглеждам още пък може някой да сподели мнение и после взимам нещо. На мен ми е за служебната, че постоянно съм на път. 

Ето това ми харесва: 

http://www.dx.com/p/novatek-96650-c6000h-2-7-tft-1080p-5-0mp-cmos-170-angle-g-sensor-ir-night-vision-car-dvr-322067#.VKENWl4A8

Редактирано от ostavime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://alltimecams.com

Собственика ми е много близък и е много коректен човек.

Проблем няма да имаш и с гаранция и с ремонти или подмяна, ако се налага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ги разгледам сега да видим какво има. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.