Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

значи искам начин да имам два еднакви файла на компютъра си и като редактирам единия, другия да се ъпдейтва автоматично. Предполагам това ще стане с някоя програма, затова поствам в тази секция.

Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

значи искам начин да имам два еднакви файла на компютъра си и като редактирам единия, другия да се ъпдейтва автоматично. Предполагам това ще стане с някоя програма, затова поствам в тази секция.

Защо просто не създадете линк от първия към втория?

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/aa365006%28v=vs.85%29.aspx

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Каква е ползата от два еднакви файла на един и същ компютър ?

Утре ще гръмне и ще идат на кино и двата. Хората пазят копия на друг компютър и дори на друго място ако искат сигурност.

Защо не използваш услуги като Google Drive ?

Защо просто не създадете линк от първия към втория?

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/aa365006%28v=vs.85%29.aspx

А ако изтрие реалния файл, линка какво ще отвори ?

Синхронизирането на две папки може да се направи или с помощта на Scheduled tasks или с външна програма, като DSYNCHRONIZE.

Редактирано от Ken (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще гръмне и ще идат на кино и двата. Хората пазят копия на друг компютър и дори на друго място ако искат сигурност.

Зависи. Но това точно изпълнява изискванията на човека. Това че той не знае какво иска е отделна тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз ползвам FreeFileSync (преди ползвах SyncToy, но MS я изоставиха и вече отстъпва в доста отношения).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Синхронизирането на две папки може да се направи или с помощта на Scheduled tasks или с външна програма, като DSYNCHRONIZE.

Може да работи в офис/фирма, единия файл да е в Shared documents,а другия да е на desktop-a - така shared файла може да се тегли,без постоянно да се мести този от десктоп-а.(само предположение)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Gabriela Hristova
      Здравейте! Пиша във връзка с програма за автодиагностика Delphi 2015 Release 3. Инсталирах си програмата както е дадено в диска стъпка по стъпка. Програмата тръгва, но когато се зададе за автодиагностика изписва "Автомобилът не реагира на заявката за диагностика, уверете се, че тестерът е свързан правилно към автомобила...". Устройството, което прави връзка между лаптопа и колата (NEW VCI+A-BT) работи и се опитва да се свърже, защото променя цвета си от син на зелен и обратно като е придружен и със звуков сигнал. Прави се връзка с устройството, със софтуера, но няма комуникация с какъвто и да е модел автомобил. Разговарях и с официален представител на програмата като не ми беше казано нищо конкретно, инсталирах Team Viewer, както ми беше казано, но  след многократни опити на отсрещната страна продължава да си изписва същата грешка, като накрая човека ми обясни, че за по-старите модели коли (както е в случая 1999) не може, защото не поддържали това OBD, в което се съмнявам, защото все пак нямаше да ги има като модели в самата програма. А другия проблем можело да бъде от преходниците за различните коли, за което също имам съмнения, понеже моята кола е Пежо 206 и лично на нея не и трябва преходник а си работи с оригиналния кабел без предходник. 
      Та ако някой е имал същия проблем, може да помогне или знае някой, занимаващ се с програмата във областите Велико Търново или Русе искрено ще съм му благодарна. 
    • от Alexander..
      Привет! Имам следния проблем - не мога да изтрия един файл от десктопа, излиза ми грешката от прикачения файл. Идеи как да го отстраня ? Благодаря ви !

• от Pepi Litkov
      Здравейте колеги ! Спешно ми трябва една задача написана на C++ за понеделник . Много ми е труден този език и не мога да измисля никакъв код ..Ако е възможно погледнете условието : Да се напише програма,която за дадено естествено число N да намира такава тройка числа a,b,c (естествени и c<N), за която a2+b2=c2 (двойките са степен).. Благодаря ви много предварително ! 
    • от HRONICK991
      Да се състави програма на Java за 5 делегати на националната конференция с данни:
      - име
      - ЕГН
      - дни за нощувка
      - име на хотела
      - цена на нощувката 
      И изпълнява от меню следните операции:
      • извежда всички въведени данни:
      • зарежда нов масив с данните на делегатите, които са заплатили суми по големи от 100 лв. и са от зададено населено място;
      • зарежда текстови файл с данни на делегатите мъже от дадено населено място.
    • от Магдаленаг
      Здравейте!
      Please accept the challenge
      Зададена ми е следната задача:
      Дадени са две големи цели числа N1 и N2(до 100 цифри). Да се напишат програмни фрагменти за:
      а) представяне на числата чрез списъци;
      б) сравнение на двете числа и отпечатване на резултата - N1>N2 или N1<N2.
      Упътване: Големи числа се наричат цели положителни числа с К цифри, където К>255. Големите цели числа могат да се представят с помощта на линеен едносвързан списък, всеки елемент на който съдържа точно една цифра от числото.
      Език: С++
      Компилатор: Windows Visual Studio C++
      Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.