Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,от доста време съм решил да си направя хубава и сравнително евтина конфигурация за стрийминг,защото във момента компютъра ми е сравнително слаб и не знам дали ще мога да направя нещо, параметрите са му : Intel Core 2 Duo E7200 / 2GB Ram DDR2 / Nvidia Geforce 210. Със сегашният компютър имам ли шанс за stream ? Гледах много форуми и за сега съм решил да си взема следната конфигурация за stream : 

Дънна платка Asus H81M-K, socket 1150 Памет Kingston HyperX FURY Red 8GB (2x4GB), DDR3, 1600MHz, CL10, 1.5V Видео карта Asus AMD Radeon R7 260X OC DirectCU II, 2048MB, GDDR5, 128bit, HDMI, 2x DVI, Display Port Процесор Intel® Core™ i5-4590, 3.3GHz, Haswell, 6MB, Socket 1150, Box
HDD 1TB - (не съм избрал по-точно какъв да бъде)
До колкото знам и интернет връзката е важна, за това реших да проверя колко е бърз със Speedtest.net и ми пише това : Ping - 2ms / Download speed - 94.00Mbps / 8.03Mbps upload speed. Въпроса ми е ще мога ли да stream-вам с такава интернет връзка  и с конфигурацията която съм написал горе. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Stream по-добре си вземи NVIDIA карта, като например PALIT GTX750 STORMX 2G D5 Със тази скорост на качване си точно за 720P.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Stream по-добре си вземи NVIDIA карта, като например PALIT GTX750 STORMX 2G D5 Със тази скорост на качване си точно за 720P.Добре

Добре, но другите неща ( процесора,рам-а, интернета) те стават ли за стрийм ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За интернета ти писах. Процесора и рамта са си добре. Какво захранване ще сложиш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За интернета ти писах. Процесора и рамта са си добре. Какво захранване ще сложиш ?

Еми не знам още не съм решил и кутия нямам, може ли да ми предложите ако има кутия и захранване 500w.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си казал цена. PSU FORTRON FSP400-60APN 85+

CM N200 BLACK /USB3 /NO PSU

Обща стойност - 142.79 лв. с ДДС

Кажи си максималния бюджет и аз ще ти предложа нещо.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си казал цена. PSU FORTRON FSP400-60APN 85+

CM N200 BLACK /USB3 /NO PSU

Обща стойност - 142.79 лв. с ДДС

Кажи си максималния бюджет и аз ще ти предложа нещо.

Това ми изглежда добра оферта http://sofiacomputers.net/kutii-za-komputri-ceni.php?id=6385или ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми изглежда добра оферта http://sofiacomputers.net/kutii-za-komputri-ceni.php?id=6385или ..

Това което съм ти предложил аз е с много по-добро захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което съм ти предложил аз е с много по-добро захранване.

Добре а попринцип нещата стават за стрийм то това главно ме интересуваше :) Общо цената ми става 980лв. което мисля че не е чак толкова много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЛОЛ Супер е ВЗИМАМ :)) Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.