Премини към съдържанието
Viktor Lalev_334903

Проблем прип рехвърляне на интернет от компютър на лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте!Искам да ви питам дали ще може ли някой да ми помогне да си имам интернет и на лаптопа понеже имам и компютър който хваща интернет от рутер с едно устройство и на компютъра имам интернет и аз му включих друго устройство TP-LINK WN722N което искам да е като рутер да излъчва интернета от компютъра но лаптопа хваща тази мрежа но няма интернет.Ще ти бъда много благодарен ако ми помогне някой с програмата Team Viewer ето и моя телефон 0879512601.Може да ми пишете или да ми звъннете че е спешно!Моля Ви.
Редактирано от Viktor Lalev_334903 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Искам да ви питам дали ще може ли някой да ми помогне да си имам интернет и на лаптопа понеже имам и компютър който хваща интернет от рутер с едно устройство и на компютъра имам интернет и аз му включих друго устройство TP-LINK WN722N което искам да е като рутер да излъчва интернета от компютъра но лаптопа хваща тази мрежа но няма интернет.Ще ти бъда много благодарен ако ми помогне някой ето и моя телефон 0879512601.Може да ми пишете или да ми звъннете че е спешно!Моля Ви.

1. Има специален раздел за маршрутизатори

2. Защо не ползвате на лаптопа същия безжичен интернет, който ползвате на настолния

3. За да шернете връзката се иска малко повече

http://windows.microsoft.com/en-us/windows/using-internet-connection-sharing#1TC=windows-7

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.