Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой знае ли как може да се направи надежден speedtest на смартфон с андроид да проверя оператора на каква скорост доставя нет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как може да се направи  надежден  speedtest на смартфон с андроид да проверя оператора на  каква скорост доставя нет?

надежден и speedtest в едно изречение? Не, не става, това показва някои характеристики на мрежовата свързаност, които не са даже и близо до начина по който потребителите ползват мрежата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

надежден и speedtest в едно изречение? Не, не става, това показва някои характеристики на мрежовата свързаност, които не са даже и близо до начина по който потребителите ползват мрежата

Добре де да кажем някакъв тест, който е близо до истината, знам, че ще е условен , но искам да проверя разликата от предоставяната "максимална скорост" и скоростта след като е изчерпан лимита щото свалях едно приложение половин час и мисля че май ме цакат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де да кажем някакъв тест, който е близо до истината, знам, че ще е условен , но искам да проверя разликата от предоставяната "максимална скорост" и скоростта след като е изчерпан лимита щото свалях едно приложение половин час и мисля че май ме цакат.

Има специални приложения и в Епъл стор и в Гугъл плей и в Windows стор. Просто посетете страницата с броузер от телефона/таблета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой с конкретно предложение? Попаднах на OOKLA но пише че- Offers in-app purchases та не знам дали няма да е платен модула за тест.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.zwanoo.android.speedtest

Споко, без пари е. Но един тест взима доста трафик (не помня колко но едни 10-тина мб сигурно) - нядявам се не си на някой план с някакви 50 или 100 бързи мб за цял месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.zwanoo.android.speedtest

Споко, без пари е. Но един тест взима доста трафик (не помня колко но едни 10-тина мб сигурно) - нядявам се не си на някой план с някакви 50 или 100 бързи мб за цял месец.

Именно. Аз горе ги описах, ама да има кой да чете. И ето страницата на сайта така, както би изглеждала на мобилно устройство с линкове за разни мобилни ОС: http://www.speedtest.net/mobile/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой оператор не ти дава гарантирана скорост. По договор скоростите са ДО определен мегабити. Освен това има още доста неща, които може да са причина за бавна, ниска скорост или прекъсване на връзката.

Ако ги нямаше тези проблеми  ISP доставчиците нямаше да се мъчат да пускат оптична свързаност и да изграждат мрежи и трасета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.