Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся си лаптопче за hd филми, сърфиране в интернет и да подкарва някоя друга лека игра, като minecraft и angry birds. За сега съм се спрял на този лаптоп.. http://www.speedcomputers.biz/laptop-acer-aspire-e3-112-intel-n2840-srebrist/

Но малко ме притеснява факта, че тези лаптопи за по 500кинта са с някакви вградени видео карти, за който не мога да намеря информация, пасват ли на мойте изисквания. Ако знаете за някое по- добро лаптопче в рамките на този бюджет, ще се радвам да споделите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся си лаптопче за hd филми, сърфиране в интернет и да подкарва някоя друга лека игра, като minecraft и angry birds. За сега съм се спрял на този лаптоп.. http://www.speedcomputers.biz/laptop-acer-aspire-e3-112-intel-n2840-srebrist/

Но малко ме притеснява факта, че тези лаптопи за по 500кинта са с някакви вградени видео карти, за който не мога да намеря информация, пасват ли на мойте изисквания. Ако знаете за някое по- добро лаптопче в рамките на този бюджет, ще се радвам да споделите. :)

1. Колко теми мислите че е добре да пуснете?

2. Има специален раздел за избор на преносим компютър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За вашите изисквания вградената графика е достатъчна, но избора ви не бих го нарекъл ''лаптоп''.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро се регистрирах в сайта и не знаех къде да пусна темата. :) Четох доста подобни теми, но всички предложени лаптопи бяха доста над моя бюджет. Все пак аз ви питам и за конкретно мнение, за горе посочения лаптоп и дали има по- добри модели на тази цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро се регистрирах в сайта и не знаех къде да пусна темата. :) Четох доста подобни теми, но всички предложени лаптопи бяха доста над моя бюджет. Все пак аз ви питам и за конкретно мнение, за горе посочения лаптоп и дали има по- добри модели на тази цена.

Работата е там, че посоченото от вас не е лаптоп. Да, има лаптопи на тази цена по-добри от посочения от вас нетбук. Но всичко в този ценови диапазон е със страшно много компромиси. За тези пари аз лично бих закупил таблет или фаблет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти върши работа, може и таблет да вземеш както решиш, на таблета може да ти вървят игри, тук най-много ядосаните птици :)Може да видиш този http://www.speedcomputers.biz/laptop-acer-aspire-es1-111m-c01v-n2840-nxmrsex004/същите параметри, но 100 лв по-малко. Не го гледай сега видях, че е с 32Г хард, трябва да гледаш филми от флашка :D

Редактирано от bvbfan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся си лаптопче за hd филми, сърфиране в интернет и да подкарва някоя друга лека игра, като minecraft и angry birds. За сега съм се спрял на този лаптоп.. http://www.speedcomputers.biz/laptop-acer-aspire-e3-112-intel-n2840-srebrist/
Но малко ме притеснява факта, че тези лаптопи за по 500кинта са с някакви вградени видео карти, за който не мога да намеря информация, пасват ли на мойте изисквания. Ако знаете за някое по- добро лаптопче в рамките на този бюджет, ще се радвам да споделите.  :)

Lenovo IdeaPad G500 59-392325 - 430лв. е, с високо волтажен процесор, не запоен към дъното и е с нормална производителност!

Обаче трябва да му добавиш още рам... а 4ГБ е около 40-50лв. и пак влизаме в бюджета и така ще имаш 6ГБ РАМ ;)

А и процесора му е почти 2 пъти по-мощен от този, дето ти бе предложил!

Редактирано от stzbg (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dell Latitude ATG разработен за армията и полиция ,прахо и влагоустойчив ,Идеален е 

HP EliteBook   също добро предложение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dell Latitude ATG разработен за армията и полиция ,прахо и влагоустойчив ,Идеален е

HP EliteBook също добро предложение

Как така Intel core i7 не ми се вярва в лаптоп за 480лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не забелязваш ли че са  втора употреба и са със 6 месеца гаранция . Това са лаптопи на повече от 3 години .

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уцелил си точния момент за купуване на лаптоп - когато всичко хубаво е разграбено, заради празниците  :D .

Предлагам ти това - Asus X502CA-XX085 . Слаба ракия е, но за тези пари - толкова. Поне е с Pentium, 4GB RAM, и нормален хард.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уцелил си точния момент за купуване на лаптоп - когато всичко хубаво е разграбено, заради празниците  :D .

Предлагам ти това - Asus X502CA-XX085 . Слаба ракия е, но за тези пари - толкова. Поне е с Pentium, 4GB RAM, и нормален хард.

Този дето аз предложих е 430лв. с 2гб, но до 500лв., ще станат 6ГБ ... Процесорът на Леново-то е по-мощен и най-вече е на сокет, а не като това подобие на лаптоп! А и вградената видеокарта в Леновото, е по-мощна, макар че е малко смешно да ползвам думата "мощна" за лаптопите в този ценови диапазон! :D

Има още минуси ASUS-a.......

Гланцов дислей и то най-скапаните... Няма DVD, не че е много нужно, но отпада възможността в бъдеще да се добави малък помощен SSD...

А и батерията му е пълна трагедия - 2-клетъчна! :D

А и да си купиш ниско бюджетен ASUS, си е живо самоубийство!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за всички мнения! За сега се спях на леновото и тези дни ще го поръчам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопите които предлагате са шир потреба ,боклуци правени за еднодневки.Моето HP  е на 5 години и батерията му е 96% капацитет.Нищо че е втора ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопите които предлагате са шир потреба ,боклуци правени за еднодневки.Моето HP  е на 5 години и батерията му е 96% капацитет.Нищо че е втора ръка.

Най-големия риск, било то и при най-висок бизнес клас лаптоп, е че не знаеш бившия собственик как точно го е ползвал...

Някой хора(като мен :D) за една година амортизират лаптопите си като за 6.... :D

А, други пък обратно!

А и пак повтарям - не се знае колко е бил пазен този лаптоп!

Ти своя си, си го пазиш и си знаеш, че ще издържи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да прав си,но само като видиш вида на една машина можеш да разбереш как е ползвана и как е поддържана. Тъчпад,клавиатура, панти ,капак.Винаги можеш да го изпробваш с една флашка с Линукс дитрибуция,все пак всеки си решава какво да си купи с парите си !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля , че на автора на темета му трябват още 100-120 лева .... Или компромисно лаптоп с U-processor на Интел, който пак ще е по-бърз с около 40-50 процента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.