Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер,

Първо не знам дали съм в точния раздел, но не намерих точно къде  , а проблема ми доста ме оплаши.Днес компютъра ми заби и като го рестартирах стига до "Starting windows"(с Windows 7 съм) и до там.Пробвах няколко пъти рестарт , гасих от контакта компютъра ,но стига до същото положение.Опитах се да го преинсталирам, но пак не става , Зарежда си "Windows is loading files" запълва го и след това когато пак трябва да зареди (Starting windows) до там.... Моля спешно за помощ.. и се извинявам ако не е точния раздел :)

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я влез в Биос и провери хардддиска дали се вижда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си с две или повече платки памет, махни едната и пробвай, после другата и пак пробваш . Би трябвало инсталацията да тръгне, щом харда се вижда в Биос и си само с едната или другата памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смисъл рам паметта ли ? защото съм с 1 хард и 2 плочки рам по 2гб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смисъл рам паметта ли ? защото съм с 1 хард и 2 плочки рам по 2гб

Да. За Рам паметта става въпрос. Махни едната -пробвай, после другата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер,

Първо не знам дали съм в точния раздел, но не намерих точно къде  , а проблема ми доста ме оплаши.Днес компютъра ми заби и като го рестартирах стига до "Starting windows"(с Windows 7 съм) и до там.Пробвах няколко пъти рестарт , гасих от контакта компютъра ,но стига до същото положение.Опитах се да го преинсталирам, но пак не става , Зарежда си "Windows is loading files" запълва го и след това когато пак трябва да зареди (Starting windows) до там.... Моля спешно за помощ.. и се извинявам ако не е точния раздел :)

Благодаря предварително :)

Опитайте да ресетнете БИОС до стандартните настройки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А можеш ли да дадеш някой линк да вида как точно става.. Мерси за информацията обаче не съм много на "ти" с компютрите и за това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А можеш ли да дадеш някой линк да вида как точно става.. Мерси за информацията обаче не съм много на "ти" с компютрите и за това

Влизате в биос. На екрана трябва да е описано като reset config, load optimal config или нещо такова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, опитайте да смените сата порта на дънната платка и ако имате др. захранване - да опитате и с него ( др. захранване )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли възможност да стартирате Windows под Safe mode или да изберете опцията:"Last good known working configuration".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.