Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

fps drop като си сложих windows 8.1

Валери123

Препоръчан отговор

Здравейте от както си сложих виндовс 8.1 имам значително голям фпс дроп когато играя пример докато играя league of legends в началото фпс-то ми беше добре след 2-3мин фпс-то ми пада този проблем го нямах като бях на виндовс 7.Кажете ако има някакав фих за този проблем или да се връщам на виндовс 7.Всички драйвери за up to date

ASUS x550vc

Intel Core i3 3110m

Ram 6GB (1600)

Nvidia Geforce GT 720m

Благодаря ви за вниманието :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кото гледам на тоя лаптоп последния проблем му е windows-a, но си минавай на 7 щом мислиш че е от това проблема - така както си го описал фикс не очаквай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване