Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте моята видео карта изгоря (hd 7770) и в началото карах с вградена (nvidia 7025), но след това намерих една от един приятел (hd 4350). Освен hd 7770 другите две ми дават една и съща грешка. В Microsoft форум дават решение на проблема, но исках да попитам има ли нещо освен това което мога да направя. Знам, че и двете са слаби, но искам да ме изкарат докато върнат моята от гаранционният сервиз. Та затова се интересувам.

Ето линка във форума за грешката.

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_8-hardware/i-get-an-error-video-tdr-failure/575fb600-c3e6-4f1e-9fb0-315bd023032f

ОС Windows 8.1 64 bit

ПС: Някой път системата замръзва само и трябва да я ресна. Не загряват и двете и са почистени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поради каква причина ти е изгоряла картата? Сигурен ли си, че не е изгоряло нещо по самото дъно?

Иначе грешката е ясна:"TDR is the Timeout, Detection, and Recovery component in Windows. What happens is the Graphics Display driver for the installed graphics card stops responding. When this happens, windows will stop and restart the driver to fix the problem".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поради каква причина ти е изгоряла картата? Сигурен ли си, че не е изгоряло нещо по самото дъно?

Иначе грешката е ясна:"TDR is the Timeout, Detection, and Recovery component in Windows. What happens is the Graphics Display driver for the installed graphics card stops responding. When this happens, windows will stop and restart the driver to fix the problem".

Ползвам дъното и с другите 2 видео карти и няма нищо по него. А и пробвах изгорялата и в един приятел и при него не тръгна изобщо. А освен това което казва човека във форума има ли какво друго да се направи, че и двете ги направих и полза нулева. А на тази HD 4350 си играх Arma 2 без проблеми, а на десктопа ми замръзва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че няма нищо по дъното видимо не значи, че не може да има проблем с него. Поради каква причина е изгоряла външната видеокарта?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че няма нищо по дъното видимо не значи, че не може да има проблем с него. Поради каква причина е изгоряла външната видеокарта?

В момента съм с дъното и вградената nvidia тя я дава супер рядко тази грешка. А иначе защо изгоря HD 7770 не знам и не мога да кажа. Просто докато компютъра си работеше екрана изгасна и до там беше всичко. Не тръгва повече. А иначе първо и аз си помислих, че е от дъното първо, но си работи за щастие. Не, че нещо трябва да се види просто си работи без проблем дъното засега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм с дъното и вградената nvidia тя я дава супер рядко тази грешка. А иначе защо изгоря HD 7770 не знам и не мога да кажа. Просто докато компютъра си работеше екрана изгасна и до там беше всичко. Не тръгва повече. А иначе първо и аз си помислих, че е от дъното първо, но си работи за щастие. Не, че нещо трябва да се види просто си работи без проблем дъното засега.

Това е мой съвет и не си длъжен да се съобразяваш с него. Задължително занеси целия компютър на сервиз, за да се провери захранването и дъното като за начало. Според мен освен видеокартата е изгоряло и нещо по дъното, но това е само предположение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е мой съвет и не си длъжен да се съобразяваш с него. Задължително занеси целия компютър на сервиз, за да се провери захранването и дъното като за начало. Според мен освен видеокартата е изгоряло и нещо по дъното, но това е само предположение.

ще видя ако продължи да прави проблеми това ще направя поне захранване и дъно ще отидат там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.