Премини към съдържанието
CHUPAKABRA

ново аудио

Препоръчан отговор

Здравейте. Реших да сменя домашното кино 5.1 с нещо по компактно 2.1 или нещо стерео , просто не виждам смисъл в многото колонки и съответно многото кабеляци , който се чудя как да прекрия искам нещо подобно на това http://www.sravni.bg/product/elite_audio_sistema_elite_ht_530-50a2868809df32a823008a87/ задължително да е хоризонтално за да мога да го вместя в секцията. ще го ползвам за филми и обичам като седна вечер и си сипя едно червено вино да си пусна телевизора с някоя фолклорна програма за настроение и искам да звучи добре , не съм фен на силната музика , не искам да правя дискотека вкъщи , искам да е качествено , знам че качеството е скъпо ,но все пак нещо около 200 - 400 лв  съм склонен да отделя.

Ще се радвам на предложения

Редактирано от CHUPAKABRA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложение - Pioneer X-HM20 . Чувал съм го, дава приятен звук. Не е много мощно, но за домашни цели е достатъчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за предложението , надявам се на още , забравих да пиша , че искам да прекарам през него компютъра и телевизора 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...забравих да пиша , че искам да прекарам през него компютъра и телевизора... 

За 400 лв може да си вземеш ресивър и две тонколони.Разрови се в ОLX-има много и прилични предложения и дори за тази цена ще намериш нещо много по-добро от нова система!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 400 лв може да си вземеш ресивър и две тонколони.

Мда, ако искаш да свържеш два източника едновременно - това е решението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

благодаря за предложението , надявам се на още , забравих да пиша , че искам да прекарам през него компютъра и телевизора 

Това е по-важното което сега си споделил отколкото първият ти пост: "..."забравих да пиша , че искам да прекарам през него компютъра и телевизора " Иначе щяха да ти предложат всевъзможни дрънкулки.  Rude boy  ти е дал много добро мнение. А и това, че се спираш на 2 или 2.1 канална система е много по-правилно решение. Системката посочена от него е добра за толкова пари. Даже, много добра!Стига да я намериш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.