Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

въпрос за вградена видео карта

Препоръчан отговор

днес си закупих лаптоп  HP 6930p  въпроса ми е за видеокартата показва ми 64 МБ  а в спецификациите на модела в нета ми излиза този модел един път с ATI Mobility Radeon HD 3450 ... на друга страница излиза с Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family Graphics  въпросите  ми са как така един модел е с 2 вида видео карти ,като го сканирам с аида ми показва

видеокарта Intel GL40/GM45/GM47/GS45 Chipset - Graphics Controller 0 [b-3]  в менюто на компа ми показва 64 МБ

а оригинално е 250

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

днес си закупих лаптоп  HP 6930p  въпроса ми е за видеокартата показва ми 64 МБ  а в спецификациите на модела в нета ми излиза този модел един път с ATI Mobility Radeon HD 3450 ... на друга страница излиза с Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family Graphics  въпросите  ми са как така един модел е с 2 вида видео карти ,като го сканирам с аида ми показва

видеокарта Intel GL40/GM45/GM47/GS45 Chipset - Graphics Controller 0 [b-3]  в менюто на компа ми показва 64 МБ

а оригинално е 250

Ако не сте доволни от покупката може да върнете лаптопа в 3,7 или 14 дневен срок в зависимост от политиката на магазина от които сте пазарили.

Когато аз купувах моя лаптоп

модела му беше повече от 12 цифри, букви и символи и всеки един от тези символи показваше какво точно е сложил производителя вътре.

Специализираните хардуерни магазини обикновено предлагат избор между няколко процесора, видео карти, добавяне на рам памет, както и възможност за избор на твърд диск, дори и добавяне на втори на мястото на оптичното устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

с 3 мегабайта рам е по принцип знам че вградените видеокарти черпят от рамта  колко ще е според вас реално щото не вярвам да е 64

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не сте доволни от покупката може да върнете лаптопа в 3,7 или 14 дневен срок в зависимост от политиката на магазина от които сте пазарили.

Когато аз купувах моя лаптоп

модела му беше повече от 12 цифри, букви и символи и всеки един от тези символи показваше какво точно е сложил производителя вътре.

Специализираните хардуерни магазини обикновено предлагат избор между няколко процесора, видео карти, добавяне на рам памет, както и възможност за избор на твърд диск, дори и добавяне на втори на мястото на оптичното устройство.

Тези услуги едва ли важат и за лаптопи втора употреба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

с 3 мегабайта рам е по принцип знам че вградените видеокарти черпят от рамта  колко ще е според вас реално щото не вярвам да е 64

Най-добре го върни и си вземи друг, но как може да е с 3 мегабайта рам това е невъзможно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване