Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Програма за видео обработка . (За повишаване на качеството)

Препоръчан отговор

Търся програма за видео обработка . Чрез която бих искал да постигна някакво повишаване на качеството ,на определен видео файл .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся програма за видео обработка . Чрез която бих искал да постигна някакво повишаване на качеството ,на определен видео файл .

Няма такава програма. Можете само да влошите качеството

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е възможно да няма . Преди 2 или 3 години един човек ми прехвърли записа от видео касета на диск но го беше обработил не е HD но няма нищо общо с оригинала . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е възможно да няма . Преди 2 или 3 години един човек ми прехвърли записа от видео касета на диск но го беше обработил не е HD но няма нищо общо с оригинала . 

Може да се приложат някои методи на обработка за да се излъже човешкото око, но това няма да направи записа по-качествен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да се приложат някои методи на обработка за да се излъже човешкото око, но това няма да направи записа по-качествен.

Точно  :)

Може би тази програма, но е платена!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава програма. Можете само да влошите качеството

Пак ли с тази идея наложена от филмите на ХАмериканците. Такова животно няма скъпи. Възможно е с програма да се пипне малко от рязкоста цветовете или да се позаглади и човешкото око не е съвършенно и отчита подобряване. НАКРАТКО когато от ДВД файл се обработи и файла става много по малък във Н-264 напр. означава че някои кадри и др. са премахнати и файла от 5 Гб или блуРей - 20-30 Гб файла става 700 или 1300 Мб. то останалото се премахва т.е. изхвърля се. И в последствие ако някой иска да го промени т.е. подобри качеството то НЯМА такъв софтуер, който да го направи. Има алгоритми които ще се опитат но е НЕВЪЗМОЖНО това става само във ФИЛМИТЕ 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми да не прозвучи грубо ама , дайте акъл как да си залъжа окото . И кой е алгоритъма бихте ли казали.

Сега ще я пробвам програмката . (Платени неща няма ) Всичко си е FREEEEE де се вика

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

???? И какъв ще да я тоя компютър . Правец 64м ли айде малко по сериозно . Ако ще помогнете помогнете . Ако моля ви не пишете неразбираеми неща . Защото всеки комп издава звук . Капиш .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

???? И какъв ще да я тоя компютър . Правец 64м ли айде малко по сериозно . Ако ще помогнете помогнете . Ако моля ви не пишете неразбираеми неща . Защото всеки комп издава звук . Капиш .

Ето пример как се ползват филтри във virtualdub. Ще трябва да си играете с настройките за да намерите вида, който ви харесва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не звука го зарежете той не е проблемен самия видео клип е с лошо качество 240 пиксела и искам поне 480 да стане та да се гледа .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не звука го зарежете той не е проблемен самия видео клип е с лошо качество 240 пиксела и искам поне 480 да стане та да се гледа .

По-горе имаше предвид шум във видеото, не звука :) А за това, което искате мисля че просто няма да стане с качество за гледане

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошо е че няма да стане до сега си играя постигнах нещо но е минимално. Безсмислено демек.

Няма ли програма която да я пусна и да зяпа тва с лошото и да рисува пиксел по пиксел кадър по кадър ново но с по добро качество .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошо е че няма да стане до сега си играя постигнах нещо но е минимално. Безсмислено демек.

Няма ли програма която да я пусна и да зяпа тва с лошото и да рисува пиксел по пиксел кадър по кадър ново но с по добро качество .

Това се опитвахме до сега да ви обясним. Не може да стане със задоволителни качество защото няма от къде да се вземе тази информация. ВИе искате вместо един пиксел да има 4. Ами за тези 3 от къде да се вземе информацията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е не знам от къде . Нали уж всичко е възможно :biggrin: . Не е възможно да няма начин . Просто е скрит на дълбоко .И никой не знае за него .

Защо "Куките" могат а аз не . Как от камера за видео наблюдение го изкараха НД качество и се виждаше идеално . Рисуват го пиксел по пиксел ли някой може ли да обясни .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е не знам от къде . Нали уж всичко е възможно :biggrin: . Не е възможно да няма начин . Просто е скрит на дълбоко .И никой не знае за него .

Защо "Куките" могат а аз не . Как от камера за видео наблюдение го изкараха НД качество и се виждаше идеално . Рисуват го пиксел по пиксел ли някой може ли да обясни .

Много филми гледате :D Не, те могат да повишат контраста на определена област, са извлекат невидима на пръв поглед информация с цветни филтри. Но не могат да го направят HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е аз че гледам гледам . Но си беше HD качество гледах го на 50 инчов телевизор ако не беше щеше да личи

Но най вероятно това което искам аз е все още недостъпно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я обясни, с какво е сниман клипа, че да е с 240 пиксела по вертикалата? Да не е с някой GSM  тухла  модел 2000г. Ако искаш по-добро качество, просто си събери  "актьорите" и заснеми отново клипа, с някаква по-съвременна техника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обърнахме го на базици вече .

Ами вие не разбирате от дума. Повторихме ви толкова пъти нещо, ви е продължавате да вярвате в Дядо Коледа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не конкретния клип под прицел сега е на Слави Трифонов . И е нецензурирана версия която е по добра от другата . На визия . :)

Вярвам в много неща . :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване