Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Сервиз в Пловдив

SopBG

Препоръчан отговор

Здравейте! Тъй като ми предстои ремонт на лаптопа, искам да ви попитам, къде в Пловдив има качествени сервизи? Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лаптопа с изтекла гаранция ли е? Ако не е - би трябвало да го носиш там, откъдето си го купил(освен ако не става въпрос за някой техномаркет).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лаптопа с изтекла гаранция ли е? Ако не е - би трябвало да го носиш там, откъдето си го купил(освен ако не става въпрос за някой техномаркет).

Да, изтекла е. Той е купен от техномаркет и само 1 път съм го водил там (докато беше в гаранция ) и съжалявах за това (2 седмици го нямаше).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ще е добре да споделиш поне марката на лаптопа. И да чакаш някой пловдивчанин да се включи.

Acer

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Тъй като ми предстои ремонт на лаптопа, искам да ви попитам, къде в Пловдив има качествени сервизи? Благодаря предварително!

http://most.bg/serviziТова е официален сервиз на ACER. В който и друг да го заненсеш, те ще го занесат ма тези.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мене не ми трябва официален сервиз на ACER, защото от мост компютърс бавят нещата с седмици, а на мене ми трябва лаптопа. Преди, докато беше в гаранция го занесох и го държаха твърде много време. Добре, да речем, че им го занеса, колко ще струва едно изчистване от прах, сменяне на термопастата и профилактика?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мене не ми трябва официален сервиз на ACER, защото от мост компютърс бавят нещата с седмици, а на мене ми трябва лаптопа. Преди, докато беше в гаранция го занесох и го държаха твърде много време. Добре, да речем, че им го занеса, колко ще струва едно изчистване от прах, сменяне на термопастата и профилактика?

Термопаста, сменям ако има причина. За почистване от прах, можеш и сам. Ако си го разглобиш. Друга, каква профилактика искаш? Иди тогава в Деком, на булеварт Източен, или до св. Петка. Те са добри. И питай, колко ще искат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Термопаста, сменям ако има причина. За почистване от прах, можеш и сам. Ако си го разглобиш. Друга, каква профилактика искаш?

Пробвал съм да го разглобявам и не мога. Стигам до някъде и не се отваря. Има причина- термо пастата не е сменяна никога. Еми да видят дали всичко работи нормално нещо такова. Е, колко може да струва в сервиз ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм да го разглобявам и не мога. Стигам до някъде и не се отваря. Има причина- термо пастата не е сменяна никога. Еми да видят дали всичко работи нормално нещо такова. Е, колко може да струва в сервиз ?

Щом смяташ, че трябва. Не знам, колко ще вземат. Отиваш и питаш. Щом ти се дават излишни пари. :)  Такава профилактика, можеш и сам да си направиш. Има си програми за това. Дето тестват харда, рам памет и други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом смяташ, че трябва. Не знам, колко ще вземат. Отиваш и питаш. Щом ти се дават излишни пари. :)  Такава профилактика, можеш и сам да си направиш. Има си програми за това. Дето тестват харда, рам памет и други.

Не знам. Най-вероятно просто ще им го дам да го изчистят и сменят термо пастата. Погледни това - https://www.kaldata.com/forums/topic/236436-%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%8A%D1%82-%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%B1%D0%B2%D0%B0-%D0%BB%D0%B8-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B0/#entry3019138

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Mila HR
      КЕРХЕР - международен лидер в областта на почистващата техника
      Днес семейната фирма Керхер е водещ световен доставчик на ефикасни и природосъобразни почистващи системи в сегмент професионална и хоби техника. Керхер се отличава с високо качество, отлични резултати и иновация.
      При нас работят служители, отдадени на работата си, които ценят взаимодействието в екип и които, заедно с нас, се стремят към успеха. Това което прави Керхер наистина специален и успешен е предоставянето винаги на най-добрите продукти и услуги, със специално внимание към всеки клиент.
       Във връзка с разрастване на дейността и развиване на колега от сервизен отдел, търсим:
       СЕРВИЗЕН ТЕХНИК за София и за Бургас
       Вашата роля - отговорности и задължения:
      * Извършва диагностика, ремонт и обслужване в гаранционен и извънгаранционен период на предлаганите от компанията машини, в сервиза и на място при клиента;
      * Обработва постъпилите рекламации и извършва технически консултации към крайни клиенти;
      * Участва в инсталацията на предлаганото от фирмата оборудване;
      * Ремонтира и поддържа демо машините на компанията;;
      * Администрира ремонтите в електронната система на Керхер, като въвежда нужната информация за извършените дейности;
      * Отговаря за поверените му ДМА - сервизен автомобил, оборудване, инструменти и резервни части

От Вас очакваме:
      * Средно или Висше Техническо образование;
      * Опит на сервизна позиция - 2 години. Опит в сервизиране на професионална и хоби техника ще се счита за предимство;
      * Много добри познания по електротехника и умения за разчитане на ел. схеми;
      * Комуникативност и добри обноски в контактите с клиенти и колеги;
      * Способност за работа самостоятелно и в екип, умения за приоритизиране на задачите и спазване на срокове;
      * Отговорност и желание за професионално усъвършенстване;
      * Владеене на технически английски;
      * Компютърна грамотност: MS Office (Excel, Word, Internet).
      * Шофьорска книжка и готовност за посещения на клиенти.

Ние Ви предлагаме:
      * Възможност да се присъедините към международна компания с високи професионални стандарти и корпоративна култура на уважение към служителите;
      * Работа в квалифициран сервизен център със съвременна техника и професионално оборудвано работно място;
      * Въвеждащи и последващи (присъствени и онлайн) обучения в страната и в чужбина, с възможност за професионално развитие;
      * Мотивиращо възнаграждение, разнообразен пакет от социални придобивки, служебно облекло;
      * Коректни трудови отношения и реални осигуровки;
      * Стандартно работно време - от понеделник до петък, на осемчасов работен ден.

Ако смятате, че отговаряте на търсения от нас профил, можете и искате да бъдете част от успеха на Керхер, ще се радваме да се запознаем с Вас! Очакваме Вашата актуална професионална автобиография и снимка на имейл: [email protected]
      За следващ етап от подбора - провеждане на интервю, ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Керхер ЕООД обработва личните данни в съответствие с Общия регламент за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Личните данни на неодобрените за интервю кандидати ще бъдат унищожени без забавяне в срок до 90 дни от подаването им, включително от платформата за кандидатстване.
    • от AnnieBro
      Здравейте! От вчера имам изключително разстройващ проблем и той е, че на дънната платка на лаптопа ми се счупи порта за вътрешния ми хард диск и вече лесно може да се каже, че нямам работещ лаптоп - не мога да го стартирам въобще и нямам достъп до изключително важни за мене файлове. Някой има ли представа дали сервиз би могъл да го смени и/или да го оправи по някакъв начин? Защото предполагам смяната на цяла платка ще излезне изключително скъпо (не съм изцяло наясно) и не мога да отделя много голяма сума (200+ лева) в момента. Някой от вас знае ли доверен сервиз в София, който е възможно да се справи с проблема? Чувала съм, че има много измамници по сервизите, които си взимат здрави части от машините за оправяне и ги заместват със стари и/или неработещи и това е също нещо, което искам да избегна. Лаптопът е Acer Aspire 7 и е извън гаранционен от август. Какъвто и отговор или мнение ми дадете, много бих се зарадвала да го чуя!
    • от Анита Христова Трифонова
      https://sedemosmi.tv/production/на-живо-от-пловдив-6-септември-2020-г/
      ПРОТЕСТИРАЩ ПЛОВДИВ

• от Valeri Veselinov
      Здравейте от известно време изпозлвам лаптоп леново вече около година и половина много добра машинка изключително съм доволен от нея. Доскоро всички игри клипове филми и като цяло всичко вървеше перфектно на максимални графики си потдържаше 130-140 фпс и почти не загряваше преди около 2 седмици обаче забелязах как фпсто ми рязко започва да пада на 80-90 понякога 50-60 и изведнъц се стигна до там че играта изобщо не мърдаше а фпсто беше 04-05 и ми насичаше дори и браузърът. Понеже лаптопът е нов го върнах в сервиза на гаранция с предположение че трябва да се изчисти и да се смени термопастата но понеже още в гаранция не посмях аз да го отворя от сервиза са го изпратили директно в ленове по теехни думи където според това което пише е сменена дънната платка , което ми е много странно защото не изглеждаше наистина да има проблем с дъното. Сега игрите и всичко си върви , но пак си потдържа фпс 80-90 и си загрява стабилно , което наистина не мога да си го обясня. Също имах и проблем в зарядното което от време на време на прекъсва и беше отбелязано като проблем , но въпреки това от ленова не са подменили кабела , което ме навежда на мисълта дали е възможно хората от  сервиза да са го претупали колкото да издържи малко защото гаранцията изтича след 3-4 месеца и изобщо да не са го пращали до сервиз на леново. Възможно ли е тези проблеми да идват от зарядното защото ми е много странно как би изгоряла дънната платка на един сравнително нов лаптоп.
    • от ivoace
      Здравейте,
       Къде има сервиз за нетипични марки мобилни телефони в София? Имам нужда от поправка на мобилни телефони с марки UTOK, AllView и Cubot. Utok и AllView са с разширен жак за зареждане и не се захранват, а Cubot-a има нужда от смяна на екран. Някакви идеи?
      Благодаря предварително.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване