Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Препоръката е елате вижте и изчезнете.

Хич тамън няма да идваме.

Жена ми ходи в Италия сама преди години и повече няма желание да ходи там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналата година бях в Шотландия и се влюбих в нея.Красиви градчета,уникална природа и хората са невероятно учтиви и възпитани.Несъмнено за мене една от най-красивите столици е Единбург.

Това е замък на един от най-старите и уважавани кланове в Шотландия.Намира се на остров Скай.

Публикувано изображение

Тази снимка е на дома на последния арабски владетел над земите в Испания преди освобождаването ѝ.Намира се в Гранада-Испания и се казва Аламбра.

Публикувано изображение

Канарските острови са много известнна дестинация,но лично аз бях разочарована.Ще ви покажа една снимка от острова Лансароте,който е много беден на зеленина,малки бели еднотипни къщички и вулканични пясъци по плажовете.И изобщо не е вярно,че пясъците са бели и водата кристално бяла.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Друга държава с невероятна природа това е Франция,но нямам сега снимки-колко жалко не ги намирам.

Несъмнено не бих се върнала в Англия-абсолютно незаслужена слава.Може би северната част и тъй като е близко до Шотландия,природата й ми харесва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 2 дни се върнах от Австрия. Не бях ходил. Хубаво местенце, но много спокойно за моята бурна младост :) Имам какво да се види и атмосверата е много приветлива. В Гърция съм бил. Там бих го определил като България с пари. Хората са много кофти, но климата и местоположението ми допадат. Заслужава си да се посети Метеора и град Кавала. В Сърбия бях преди 2 месеца с приятели за уикенда да разнообразим. Тито е оставил хубави пътища и чиста държава. Но в момента си личи, че западат и ако не са емигрантите ще са като Македония. Бях в Ниш и ми хареса, но както казах си личи че всичко е от титово време и от тогава само е крепено да не се разпадне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мейдстоун Кент Великобритания.

Изключително мизерен и разхвърлян град.

Много имигранти, опасни квартали, Почти няма комуникации (Интернет Телефон и други)

Транспорт добър, пътна настилка Ужасна (хлъзгава дори на сухо).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

София, град - държава :giggle1:  :giggle1:  :giggle1:

Иначе:

- Виена

- Будапеща

- Прага

- Санкт Петербург

Много красиви градове са! Посетет държавите в ,които се намират горепосочените градове и няма да съжалявате!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

София, град - държава :giggle1:  :giggle1:  :giggle1:

Люлин - град в същата държава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ако си мислите, че съм тук заради социалната помощ грешите. Богати сирийци са избягали от Сирия и тук се представят като бежанци и им дават повече.

Ето аз съм студент, колко взима един студент от социална помощ От  Юни до края на годината ще взимам няма и  30 евро.  30 евро е интернета и то 50 мбита за секунда, защото ползват някакви  телефонните жици с две жици, а DSLAM е  към  10 км далеч и сигнала отслабва значително.  На улицита, където живея не съм виждал DSLAM.  Но поне на 5 км е.  Игра на бокса съм чакал 3 дена да се свали.

Та за документите

Трябва  на всеки 6 месец  да пиша едно и също в едни и същи документи. Документи, документи, писма. Бюрокрация в пълна сила.  Лошото, е че искат някой път и от преди 5 години документи и не мога да ги метна в казана.

И като се почне едно принтиране поне към 1 час даже и повече. Извлечения, формуляри, срещи, после трябва да вися към още един час, даже 2, защото работят само 4 часа и то 3 пъти в седмицата. Ако ги метна в пощенската им кутия, повечето пъти се оправдават, че съм бил аз забравил да им ги  пусна в пощенската кутия  или били са се изгубили документите. Тогава ме глобяват  в рамките на 3 месеца, че не съм се отзовал на техните молби. И затова трябва лично с печат или подпис да ги предам. Поне вината да не е моя. 

Сега чакам кредит от банката. 

Единствено хубавото нещо е, че поне сега ми плащат здравната осигуровка. Преди трябваше към 100 евро да давам. Без нея не дават да учиш. Едно от изискванията в Германия за влизане в университет.

http://fs5.directupload.net/images/170615/oxrbntjl.jpg

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Eй,ти си бил жив бе! Камък ми падна от сърцето...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...