Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Goranow

Връщане на стоков ром на Huawei Ascend Y511

Препоръчан отговор

Добър вечер! Сложих си custom rom на телефончето, руутнах го разбира се и сега искам да върна стоковия ром, но не направих back up преди да сложа custom rom-a. Ако някой знае как да помогне нека ми обясни. Ще бъда много благодарен, ако трябва и ще почерпя  :) Благодаря предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти стоковия ром:
http://www.needrom.com/download/rom-stock-huawei-ascend-y511-u251/
Но ще е по-добре, ако го намериш в сайта на Huawei (ако го има там)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалих го, но сега как да го върна пробвам със SPFlash Tool. но нестава ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Свалих го, но сега как да го върна пробвам със SPFlash Tool. но нестава ...

Я погледни в българсия Андроид форум. Мисля си, че имаше написано нещо по този въпрос за точно този модел. Но чети и гледай внимателно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я погледни в българсия Андроид форум. Мисля си, че имаше написано нещо по този въпрос за точно този модел. Но чети и гледай внимателно.

Само да те допълня, че днес форума не работи заради ъпгрейд.

Тоест утре гледай там, Горанов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много колеги! Честита нова година между другото! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден! Днес писах в българския андроид форум, но не получавам отговор от никой, свалих си теленорския андроид за телефона, но само едно нещо немога да разбера как да го върна. Моля ви ако някой тук знае нека ми драсне едно лично :) Благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, гледам преди час си писал там.

Не бързай толкова, изчакай още, защото все пак са празници и няма как да очакваш реакция на момента и в мига.

Аз не съм запознат с този модел и затова предпочитам да си замълча, за да не се окаже, че вместо да помогна съм навредил.

Виж през това време и в XDA форума дали няма нещо писано по този въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Колега, гледам преди час си писал там.

Не бързай толкова, изчакай още, защото все пак са празници и няма как да очакваш реакция на момента и в мига.

Аз не съм запознат с този модел и затова предпочитам да си замълча, за да не се окаже, че вместо да помогна съм навредил.

Виж през това време и в XDA форума дали няма нещо писано по този въпрос.

Аз му отговарям така. Не е за него тази работа. А и не може на часа да  се отговори на въпроса. Всеки си казва! Телефон с "Андроид". Ей сега ще му видя сметката.  Вярно било, че сайта не работеше.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с вас, но до утре трябва да му върна стоковия ром и затова..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук е показано как 

Пробвах го, не се получава явно аз бъркам някъде незнам, след като сваля батерията и я сложа и цъкна Download не започва да сваля... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате ли драйвър за usb инсталиран

Тук има показано как става http://www.modaco.com/topic/370299-huawei-ascend-y511-u30-booting-problem-please-help/

Аз дадох на един приятел да ми прави телефона самсунг и после не можах да го позная по бавен от всякога беше и се хванах и сам си го ъпдейтнах фирмуера лесно е ще се справиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате ли драйвър за usb инсталиран

Тук има показано как става http://www.modaco.com/topic/370299-huawei-ascend-y511-u30-booting-problem-please-help/

Аз дадох на един приятел да ми прави телефона самсунг и после не можах да го позная по бавен от всякога беше и се хванах и сам си го ъпдейтнах фирмуера лесно е ще се справиш.

Явно аз не правя нещо както трябва, как да го вкарам във fastboot mode ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
1 Изключвате телефона
2 чакате около 10 секунди
3 натискате за намаляне на звука и за пускане на телефона и 2те копчета ги задържате едновременно
4 свързвате телефона посредством кабела с компютъра
5 трябва да изглежда така както е тук http://www.modaco.com/topic/370299-huawei-ascend-y511-u30-booting-problem-please-help/
има и линк за сваляне

Като предварително трябва да сте сложили фирмуера в sd картата и да не е в папка а в самото sd за да можете да го заредите от менюто в което ще влезете 

Ако не се получи не се отказвайте лесно е  вижте тук друг начин http://forum.xda-developers.com/general/help/huawei-ascend-y511-u30-bootloader-root-t2829734

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 Изключвате телефона
2 чакате около 10 секунди
3 натискате за намаляне на звука и за пускане на телефона и 2те копчета ги задържате едновременно
4 свързвате телефона посредством кабела с компютъра
5 трябва да изглежда така както е тук http://www.modaco.com/topic/370299-huawei-ascend-y511-u30-booting-problem-please-help/
има и линк за сваляне

Като предварително трябва да сте сложили фирмуера в sd картата и да не е в папка а в самото sd за да можете да го заредите от менюто в което ще влезете 

Ако не се получи не се отказвайте лесно е  вижте тук друг начин http://forum.xda-developers.com/general/help/huawei-ascend-y511-u30-bootloader-root-t2829734

ако нямам sd card какво да правя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземате на заем или купувате.

Значи без карта с памет неможе ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих карта памет, но нещо немога да върна рома някой ще може ли да ми обясни по-подробно как става, пък ще почерпя като се видим някой път ! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...