Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

А какво ще кажете за този модел:

LCD Монитор KTC K-9005L

19" LCD TFT Activ Matrix, Максимална резолюция: 1280х[email protected], Междуточково разтояние: 0.294mm, Контраст: 600:1, Яркост: 250 cd/m2, Цветове: 16.7 million colors, Време за реакция: 12 ms, Видим Ъгъл: 150°, Изходи: D-SUB 15, Гаранция 36 Месеца.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 148
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Това е чудесно решение , само провери каква точно му е цената , ако надхвърля бюджета - погледни и това . В горния ми пост има линк към един монитор на Сони , от който имам чудесни впечатления . Той

някой може ли да ми каже дали Samaung 225UW е добра покупка и при него трябва ли да търся спецификация на производителя на панла както при 226BW, забелязах 4е може да се върже към нета и без компютар и да се комуникира онлине така, но ме интересува това за панела и затова изчаквам мнения от по опитни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

А аз да попитам някой има ли впечатления от LG L1970HR и как стои въпроса с гаранцията му (ако не сте сигурни как е гаранцията му моля не пишете :) )

tsankoz аз съм виждал Сансунг-а (931BF) и никак не ми хареса. Както бяха наредени един додруг в магазина, където работех, той не се представяше много добре. И аз някога се бях навил за такъв и много ме грабна хубавата му гаранция (доколкото помня 0-та пиксели са само за 1 година :P ) даже го бях поръчал, слава богу, че неможаха да ми го доставят. Та специално този модел не мисля, че е най-добрия избор.

Редактирано от PoweR_of_DarK (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Добър ден интересува ме кои от трите изброени по долу монитори е наи-добър за игри

ASUS 22 LCD WIDE MW221U/2M GTG

BENQ 20.1 LCD FP202WA

22 WIDE LG L222WS/5MS/1K:1 BLK

Благодаря ви предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG L226WTQ -2ms GTG/3000:1/DVI - 520лв. крайна цена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте ;)

Мисля да си купя нов монитор. Спрял съм се на SAMSUNG SM-931BW http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09026672

Та искам да ви попитам:

Някой има ли такъв монитор, какви са впечатленията ви от него.

Струва ли си парите?!?

Ако имате някаква по добра идея за друг монитор с подобни характеристики и цена, кажете я. :)

Редактирано от pit
Грешен раздел (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте ;)

Мисля да си купя нов монитор. Спрял съм се на SAMSUNG SM-931BW http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09026672

Та искам да ви попитам:

Някой има ли такъв монитор, какви са впечатленията ви от него.

Струва ли си парите?!?

Ако имате някаква по добра идея за друг монитор с подобни характеристики и цена, кажете я. :)

Имам го от 3 месеца и съм много доволен. Нямам оплаквания и няма да имам.Купен е от същото място. ако искаш повече инфо отварям скайпа. ника ми е:

lz4jw_stefan

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Първо, не бих си купил монитор от подобно място. Второ, за малко повече пари (още около 200-250 лв.) бих си купил много по-качествен и голям монитор (22") на iiyama, например. За справка

Ето на този съм му хвърлил око, а този го имам и съм доволен. За такава цена си е направо без пари да вземеш 22"

Искаш да вдигне бюджета със 50% за 22', а той дори не е казал за какво ще го използва. Според мен отговорът ти не е уместен. Аз бих послушал lz4jw. От няколкото негови поста, които съм засичал, знам че много разбира от мултимедия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не искам да вдига бюджета. Само казвам какво на мен ми харесва. За същия бюджет има и 19" iiyama, които пак бих предпочел пред Самсунга.

Така вече може.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно свежо предложение и от мен - Монитор ViewSonic VA1903wb, 19", widescreen LCD, 5ms, 700:1, 300cd, TCO03.

ВюСоник-а са ми от предпочитаните/любимите марки, точно тоя не съм го пробвал, препоръчвам го на база на доброто си мнение за марката и защото е на промоция, ако някой има опит с него, моля да сподели как е в "реални/бойни условия" :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Съжалявам, тази тема може би вече се е изтъркала доста, но истината е че прочетох някой нещица и в този форум, но предпочитам да се посъветвам преди да предприема сериозна стъпка.

Смятам да си купя 19" LCD монитор. Казаха ми че LG Flatron са много добри, а и не са много скъпи. Не съм сигурна има ли значение но мойта видео карта е GeForce 7300GT и ако може да си свъзвам новия монитор с DVI-I изхода, той е по-добрия нали???

Та, малко за монитора, не съм съвсем сигурна каква точно е разликата с различните матрици и коя е по-добра, можете ли да ми кажете плс и за гаранцията - каква гаранция трябва да има монитор (чух че имало нещо свързано с изгорели пиксели)

Много благодаря за помоща

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-важното: какъв е бюджета и за какво ще се ползва монитора? Щото 19-ките почват от 300лв. за TN от неизвестен производител, до почти 1000лв. за професионалните NEC, EIZO и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за игри, филми, с офис пакета ще бачкам, интернет. Не ми трябва чак професионален, нещо около 400 лв някъде. Важно ми е просто картината да е добра, да не се размазва много и да не ми дразни на очите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това LG идва точно към 400лв. крайна цена. Аз съм със същия модел - WTQ, но 22 инча и съм много доволен от монитора. Предубеден съм към марката Samsung(сервиза им ,цените...) а качеството на един и същ модел от различна серия е много различно, понеже слагата матрици на различни производители и ако уцелиш тяхна си матрица добре, но иначе качеството е на нивото на китайските гаражни производители. Ето ти и 4:3 вариант - цък на горе-долу същата цена, но всички монитори от този клас са с TN матрица - в линка информацията е грешна. Ако ти се дават 500лв. - Turbo-X HD-900 е твоят монитор. Toй е с много добра MVA матрица на Samsung, 36 месеца гаранция, DVI-D интерфейс и показва отлични цветове и много добри ъгли на видимост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За този 19 LCD LG L1953TR на много места пише че е с MVA матрица - сигурен ли си че не е???

А мислив ли че този си струва??

Виждал съм го на живо и съм сигурен - с TN e. И няма как да е иначе при тази цена за 19" и 2ms, но е по-хубав от 1918S.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За този 19 LCD LG L1953TR на много места пише че е с MVA матрица - сигурен ли си че не е???

А мислив ли че този си струва??

Гарантирано е с TN матрица http://www.prad.de/en/guide/screen3611.html . Този сайт има огромна база данни и има, да не кажа всички, но почти всички модели и марки монитори. Прави си справка там и няма да те излъжат в някой магазин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 8 месеца по-късно...

Така-а-а... Дойде време и аз да се замисля за широкоекранен монитор. Не съм проучвал много, но няколко модела като че ли ми се набиха в очите: Philips 220EW8FB, Acer AL2216Wsd, Samsung 226bw, ASUS PW201, като последния ми е личен фаворит заради дизайна biggrin.gif . Както личи от цените на тези модели, бюджета ми е до 500-520 лв. максимум.

P.S.: Много се двоумя дали разликата в качеството на картината на P-MVA матрицата компенсира по-малкия диагонал...

Редактирано от Shuurfak rai Shedler (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен най-добрите монитори са NEC. Чел съм на няколко места ревюта за тях и много ги хвалят. Лично аз имам 19 инчов NEC и съм изключително доволен. Малко са по-скъпи, но пък иначе качеството и издържливостта им са много по-високи от тези на АCER или АSUS.

NEC 20.1" 203WM, Wide silver/black e добър модел, а и цената му доколкто знам е към 420-430 лева.

NEC 22" LCD22WV Wide silver/black е също добър модел. Мисля, че струва около 460 лева.

За характеристики можеш да видиш тук за първият модел

и тук за вторият модел.

Това си е мое мнение естествено и не те ангажирам с него. :speak:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички.Относно темата за LCD монитори ще кажа следното:Тия дни ходих до сервиза на Техномаркет и там беше пълно от едната страна с кашони с LCD монитори и TV за РЕМОНТ-забележете с марката Samsung от едната страна а от другата с NEO.Докато при Neo-то е горе долу са ясни нещата то при Samsunga при тази не толкова ниската им цена просто е недопустимо компромис с качеството.А относно LG марката просто без коментар,имах такъв монитор и се скапа на 2.5 година,както и DVD записвачка LG също сдаде багажа на 2-рата година и от тогава тази марка за мен не съществува.Така че изводите ги оставям на вас.Все пак парите са си ваши.Сега съм с ACEER 17"-300лв и съм много доволен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според мен най-добрите монитори са NEC. Чел съм на няколко места ревюта за тях и много ги хвалят. Лично аз имам 19 инчов NEC и съм изключително доволен. Малко са по-скъпи, но пък иначе качеството и издържливостта им са много по-високи от тези на АCER или АSUS.

NEC 20.1" 203WM, Wide silver/black e добър модел, а и цената му доколкто знам е към 420-430 лева.

NEC 22" LCD22WV Wide silver/black е също добър модел. Мисля, че струва около 460 лева.

За характеристики можеш да видиш тук за първият модел

и тук за вторият модел.

Това си е мое мнение естествено и не те ангажирам с него. :huh:)

Моят също е NEC AccuSyns LCD 193 WM.Една година е в употреба,не съм имал проблем с него.Най-добре вземи 22",те сега са актуални.И ако има вградени говорители,още по добре.Гаранцията е 2 години,от време на време го проверявам за мъртви пиксели-няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване