Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос за двукоронна вилка

Iliyan Georgiev

Препоръчан отговор

Ще си сглобявам една машинка.Имам вело чиято рамка вече доста се е амортизирала(меко казано),но иначе повечето механизми ги подменях миналата година с нови(без вилката).Та идеята ми е да не давам пари за нова вилка а да си използвам старата която е двукоронна.Въпросът ми е дали да я слагам на твърдак.Знам че тези вилки се използват по принцип на рамки със заден амортисьор.Искам да си ползвам велосипеда както за крос кънтри така и за дълго каране.То за моженето знам че може,но въпросът ми е дали е удачно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай повече информация за компонентите - рамка и вилките, които притежаваш. Самите термини "крос кънтри" и "двукоронна вилка" се изключват взаимно... Най-добре е да покажеш, със снимки, какво притежаваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самите термини "крос кънтри" и "двукоронна вилка" се изключват взаимно.

Сега не мога да покажа със снимки защото всичко е на вилата.Но ти с това ми отговори на въпроса.Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е каква е тази двукоронна вилка? Защото, ако е някой Zoom, не минава дори за вилка....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл.И какво ще рече това zoom.Преди 4 години дадох за нея 870 лева.Като марка не знам,то вече няма лепенки по нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл.И какво ще рече това zoom.Преди 4 години дадох за нея 870 лева.Като марка не знам,то вече няма лепенки по нея.

Вероятно е някой Boxxer или 888. Така или иначе, двукоронна вилка не ти трябва за крос кънтри. Все пак снимай или намери в интернет снимки на компонентите, за да имаме с какво да работим...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок,ще си взема някоя нова.То поне избор има голям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак покажи рамката, за да измислим най-доброто. Погледни моето Ontario в подписа, доста крос кънтри е видяло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване