Премини към съдържанието
Lifebeyounearth

Може ли да се разкриват скрити номера ?

Препоръчан отговор

Здравейте !
Една вечер звъняхме в 4 часа на една много скапана госпожа и се ебавахме с нея. Не беше с нашите гласове, скрихме си номера, премислихме всичко за ебавката. Всъщност беше с Text to Speech програма.
Обаче, госпожата се е подразнила и по някакъв начин е сигурна, че е ученик от това училище, и се била обадила в Мтел да разкрият номера, който е звънял. Щяла и в полицията да предава.
Има ли нещо вярно ? Или по-точно - възможно ли е да се разкриват или проследяват скрити номера ?
Ако сме сигурни, че НЕ може, спокойно мога да кажа, че не съм бил аз / било е някаква грешка. И да мина с най-лекото.
Ако пък успеят да разберат кой е номера - тогава вече е свършено с мене.
Имам избор, още сега да не и се извиня на госпожата и да си призная, че съм аз, за да прекрати тези глупости и да не се стига до далече. Ако обаче е невъзможно да се разбере номера, няма смисъл да си признавам пред нея и да се излагам...ако пък разберат в крайна сметка, и допълнително съм лъгал...тогава край с мене.
Първото изглежда по-добро, но така се излагам и пропадам в очите и, а и в крайна сметка, ако е било невъзможно да се разкрие номера, само съм се прецакал. Заплашвала ме е с глупости и аз съм клекнал.
Ако не клекна, обаче по някакъв начин пък разберат накрая номера...тогава още по-лошо.
Затова искам да знам : Възможно ли е да се разкриват скрити номера ?
Искам верен и точен отговор. От него ми зависи живота. Не ме прецаквайте и Вие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що псуваш колега? Не стига че си постъпил като последния идиот, ами и тук акаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да ти свърши живота с това нещо горе главата просто друг път мисли предварително какво правиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Първо! Сам си се прецакал. А и най- голямото ти прецакване е точно тук - в този форум, пред 200000 човека. Какво можеш да напрашиш? Ами помисли си сериозно. Ти и твоите приятели, с които сте си правили "шегата" с "госпожата" Една "госпожа" навярно ще може да ви прости, но друга като нея - едва ли. Не се знае на каква сте попаднали. А най важното е, че тук сте попаднали на неподходящото място. Толкова неподходящо за вас, че не Ви виждам какво можете повече да направите.

Ето  нагледно как си признаваш за стореното от Теб и твоите приятели. За какво ти е да го търси госпожата? Тя ще го има след 3 дни като информация а тогава се разправяйте с мобилтел или полицията. Но навярно преди това, ще ви потърсят и друга(съдебна) отговорност! Вярваш или не, че ще го пратя на твоята госпожа?

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се раздвижат нещата от пострадалата, едва ли ще е нещо повече от финансова санкция на родителите му. Стига да няма и предишни провинения. Ако е натрупал достатъчно може и да изхвърчи от школото. Макар, че това в днешните бедни и гладни години, директори и учители доста се замислят преди такива крайни мерки. А родителите му какво ще правят после с него, само можем да предполагаме. 

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако се раздвижат нещата от пострадалата, едва ли ще е нещо повече от финансова санкция на родителите му. Стига да няма и предишни провинения. Ако е натрупал достатъчно може и да изхвърчи от школото. Макар, че това в днешните бедни и гладни години, директори и учители доста се замислят преди такива крайни мерки. А родителите му какво ще правят после с него, само можем да предполагаме. 

Родителите му трябва сериозно да се замислят над неговото възпитание!Няма д му мисли някой  от форума я.  Че и да предиря, че трябвало да му се отговори, защото от това му "зависел" живота. Защо преди да звънят и да се подиграват с тяхната госпожа не седнаха и помислиха дали постъпват правилно?И тук, в интернет си има процедура, по която трябва да се постъпи без оглед, кой колко е "порасъл" Нали си чувал, че за това има специални органи? Погледни го! 

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Явно няма будни модератори, щото темата щеше да е заключена или изтрита.

Модераторите едва ли ще му помогнат като затворят темата му, но аз със сигурност, защото от такива дръвници , полза това общество - няма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Една вечер звъняхме в 4 часа на една много скапана госпожа и се ебавахме с нея. Не беше с нашите гласове, скрихме си номера, премислихме всичко за ебавката. Всъщност беше с Text to Speech програма.

Обаче, госпожата се е подразнила и по някакъв начин е сигурна, че е ученик от това училище...

Логично е да си помисли, че са нейни ученици - кой възрастен човек със здрав разум би направил подобна глупост?!

Следващата ѝ стъпка е да си направи списък от учениците, които имат двойки или са имали разправии с нея. След това ще ви притисне като каже, че е разбрала кой е звънял. Накрая някой от твоите приятели или ти самия, ще се поддаде на натиска и ще си признае. Другият вариант е наистина да тръгне да подава сигнал в полицията или да изисква разписка за обажданията от мобилния оператор - тогава вече ще загазите яко.

Най-добре е да си признаете от сега, преди нещата да са станали сериозни. По-добре да обяснявате на учителката защо сте го направили, от колкото на директорката, полицията и родителите ви.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модераторите едва ли ще му помогнат като затворят темата му, но аз със сигурност, защото от такива дръвници , полза това общество - няма!

Честит имен ден постарому, адаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Честит имен ден постарому, адаш!

Вярно бе! И на теб честит, защото и ти си Стефан!!!!  :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Обаче, госпожата се е подразнила и по някакъв начин е сигурна, че е ученик от това училище, и се била обадила в Мтел да разкрият номера, който е звънял. Щяла и в полицията да предава.

Има ли нещо вярно ? Или по-точно - възможно ли е да се разкриват или проследяват скрити номера ?

...

Няма никакъв проблем. В телекомите се пазят записи кой кога на кого се е обадил. И по часа на обаждане веднага ще засекат номера

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак пък толкоз.Никой няма да тръгне да се разправя за такива глупости,това е 2 дена да си изгубиш,първо трябва да отидат до офис на оператора задължително.Че то мене колко хора са ме заплашвали,колко са ме псували,а ей ме сега тука жив и здрав.Явно хората тук не мислят рационално,не съм казал,че е грешка да се поебаваш с някой,на въпроса какво постигаш мога да отговоря много лесно,постигаш радост,кеф.

Аз такива зверски простотии съм правил,че си нямате на идея,споделял съм някои тук,но има и други,които не са много за пример,общо взето от кючеци в тролея,до влачене с дъски,като се закачим за трамвая.С полиция работа не съм си имал веднъж или два пъти.Резултата какъв ли е? Мисля в бъдещето.Чакайте,защо има момчета по документи само? Ами ми мъкнат разни гадженца,момиченца,приятелки.Кой ще ги пази,аз ли или някой друг като мен,ами не няма да съм навсякъде и като стане проблема ще се чудите какво да правите.Като дойдат разни маскирани филмарченца да искат пари кво прайте? Отговора не се намира в уроците вкъщи,не казвам,че не трябва да се учи,просто няма как да намерите отговор в учебника.В днешно време позволиш ли да се гаврят с теб става по-лошо,от гавра става по-зле,затова не трябва да го позволяваш,да ти бият шамарченца,освен родителите ти или някой,който го прави,за да се осъзнаеш,че си сбъркал.Това с телефоните е малко глупаво,въпреки че съм го правил много пъти.Не с лошо де,например съм се обаждал за бутонки и на въпроса как искаш да ги получиш отговора ми беше "с пощенски гълъб",никого не съм обидил по този начин.Разбирам да е дружелюбен бъзик,направи го без обиди и без да накараш човека да се почувства зле.Ако си мислите всичките,че като му кажете не се дръж като идиот,за разстрел си или подобни глупости ще промените нещо,съвсем не,влошавате нещата,възпитавате жертви,накарайте го сам да си направи сметка и сам да си намери кое е правилното,никой друг освен ти самият не може да те поправи.Трябва да можете да мислите начин да се измъкнете от всичко.Ако идеш и направиш някаква тъпа физиономия на госпожата и кажеш,скучно ни беше,нали извинявам се,няма да се повтори съм почти сигурен,че няма да ти направи проблем,а ще те разбере,обаче накараш ли я да те издири ще си имаш проблеми.Дано не съм засегнал някого.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак пък да си имаш проблеми с училището едва ли. С учителката може, но не и с цялото училище. В днешно време почти всички ученици са някакви пълни лайна, без извинение, правят какво ли не и никой нищо не прави, било то да ги изключат или накажат. Такава ни е държавата. Хората и законите не спазват, и пак нищо. Умряла държава, какво да се прави, По-добрият вариант е, наистина, да признаеш и да те овика малко и ще се кротне.  И тя си има работа в крайна сметка, не може да се занимава само с един ученик. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎9‎.‎1‎.‎2015‎ г. в 1:26, Lifebeyounearth написа:

Да! Има! .... Дано това да Ви е било за урок!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Still Hustlin написа:

Аз ако бях на мястото на учителката до сега да си пребит.

И защо мислиш така???

Кое е това от което се плашиш в себе си, че не би го ..... :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел, ние също много сме се шегували и сме получавали подобни заплахи, но минаха вече колко години и нищо. Мисля, че няма от какво да се притесняваш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.