Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Трябва ми помощ за уеб сайт

Препоръчан отговор

Та знам.че тук има хора които разбират и затова питам тук.Та баща ми ми поръча ако мога да му направя един web sait на магазина.Но за съжаление съм напълно нов в тази област,единственото което съм създал е един форум(проспериращ) с Html editor-а в дата.бг.Та можете ли да ми кажете някоя програма с която да създам сайта и как да го кача на самия интернет,за да може всеки да си влиза в него.Сайта няма да е нищо особено-няколко снимки,телефон за връзки и т.н.Много ще съм ви благодарен ако ми помогнете :bye1::)

П.П.А и ще черпа естествено laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започни с направата на сайта - Dreamweaver

Като го направиш ще ти обясним и как да го качиш

Във форума ще намериш сайтове с уроци за Dreamweaver

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От www.macromedia.com можеш да изтеглиш демо версия. Последната е 8.01 и като цяло е всичко, което ти трябва за тази задача.

Хайде на кирилица следващият път

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
От www.macromedia.com mojesh da izteglish demo versia. POslednata versia e 8.01 i kato cialo e vsichko koeto ti triabva da tazi zadacha

Благодяря ви на двамата.Като савърша сайта на програмата ще пиша пак.

А ако я сваля от арената примерно ша има ли проблем

Редактирано от mastera (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А ако я сваля от арената примерно ша има ли проблем

Не проблеми няма да си имаш самно да не те пипнат от НСБОП :bye1:

Въпроса ми е следния искаш ли в този сайт да има магазин или нещо подобно ??

А иначе имам много уроци как да си направиш сайт и как да го качиш в уеб пространството.

Посети следния уеб адрес за уроци

http://macrodream.hit.bg/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано намери някой приятел който да ти качи CMS система (joomla, phpnuke, etc.) и да ти обясни набързо за админ панела. Така ще стане най-бързо, пък и няма да личи че не разбираш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Единствения приятел,който може да ми помогне е приятел и на баща ми.Пък ако му го напрай той нямам файда.Иначе не искам в сайта да има онлайн магазин.Само ще начартая една карта къде се намира,няколко снимки на магазина,телефони за връзка и това е

Пуснах програмата да се сваля.Странно защо е 60МБ biggrin.gif.

Редактирано от mastera (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наи-лесно ще си напражиш сайта на FrontPage ... той си върви с офис пакета ... dreaweaver-а е мн по труден за начинаещ ... cool.gif успех все пак ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти според мен вазможно най-лесната програма за начинаещи WEB PAGE MAKER. Мисля, че бързо ще се ориентираш!

DOWNLOAD

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Внимавай! Сайтът, който ще направиш е комерсиален. Не го прави с нелицензирани програми, защото те оставят знаци за себе си в кода. Не че непременно ще имаш проблеми, но ще е ясно с каква програма е правен. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Внимавай! Сайтът, който ще направиш е комерсиален. Не го прави с нелицензирани програми, защото те оставят знаци за себе си в кода. Не че непременно ще имаш проблеми, но ще е ясно с каква програма е правен. ;)

Ами как да го направя?С коя програма?Казах ви че хал хабер си нямама :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз предлагам pages.google.com от това по-елементарно здраве му кажи. Или WYSIWYG.

Редактирано от Don_Tony (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз предлагам някоя книга като НТМL самоучител за всеки на М.Карбо, издателство Егмонт . Най-прекият път към целта ти е да научиш повече.

Виж темата: Правене на сайт-ръчно или с визуален редактор?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако иска сайт за магазин и има купен хостинг е много по-добре според мен да изплзва някой CMS и да го промени дотолкова, че да не личи както казахте на пръв поглед какво е.

Дори един WordPress да хване ще има задоволителен резултат според мен.

А щом е нов в тази област трябва да направи поне 5-6 различни сайта, за да се каже, че може нещо. Аз например съм направил сигурно към 15 сайта докато зацепя какво става аджеба. (Имам предвид, че преди се осланях много на копчетата по DreamWeaver, а сега си ги пиша)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш мога да ти инсталирам CMS и така ще е много по-лесно за теб да администрираш. Предлагам ти joomla за около 15 мин ще си направиш хубав сайт с лесна поддъжка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би, ако научиш някой програмен език, и пробваш с Нотепед, според мен ще е най-добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако искаш мога да ти инсталирам CMS и така ще е много по-лесно за теб да администрираш. Предлагам ти joomla за около 15 мин ще си направиш хубав сайт с лесна поддъжка

Метни един скайп да ми обясниш за какво става въпрос cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре значи понеделник от 14.30 съм в irc не мога да влезна в skype ако искаш може някъде другаде.

Редактирано от yuks (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване