Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Acer Aspire V3-572G-55TJ

AresP

Препоръчан отговор

Смятам да си купя Acer Aspire V3-572G-55TJ, чудесно се вписва в бюджета ми и параметрите му наподобяват тези на HP Probook 450, от който мой приятел е изключително доволен.  Ще се радвам да дадете по едно мнение!

Това е лаптопът:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- http://www.emag.bg/15-6-39-62cm-acer-aspire-v3-572g-55tj-bjal-dvu-jadren-intelr-coretm-i5-4210u-1-7-2-7-ghz-hd-led-display-geforce-820m-2gb-hdmi-4gb-1tb-usb3-0-linux-2-55kg-2g-garancija-nx-msqex-001/pd/D28CWBBBM/?ref=autosuggest

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Благодаря предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смятам да си купя Acer Aspire V3-572G-55TJ, чудесно се вписва в бюджета ми и параметрите му наподобяват тези на HP Probook 450, от който мой приятел е изключително доволен.  Ще се радвам да дадете по едно мнение!

Това е лаптопът:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- http://www.emag.bg/15-6-39-62cm-acer-aspire-v3-572g-55tj-bjal-dvu-jadren-intelr-coretm-i5-4210u-1-7-2-7-ghz-hd-led-display-geforce-820m-2gb-hdmi-4gb-1tb-usb3-0-linux-2-55kg-2g-garancija-nx-msqex-001/pd/D28CWBBBM/?ref=autosuggest

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Благодаря предварително :)

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Tosho55
      Здравейте,имам лаптоп Acer Aspire и от скоро,по-точно вчера имам проблеми...Докато си цъкам игра в момента World of Warcraft първите 20 мин всичко е окей,но после изведнъж всичко зацепва и скайпа ми зацепва и разговора с приятелите ми се затваря и след около 5 мин се оправя и си върви нормално бързо но след 10 минути отново много е досадно миналия ден нищо му нямаше ще съм много благодарен,ако някой помогне!  Благодаря предварително!  Това е снимка на лаптопа ми ако е нужна абсолютно същият на външен вид,е освен клавиатурата де!

А,да и да уточна лаптопа му беше сменена клавиатурата беше сложена термопаста и беше почистен и преинсталиран преди около месец и половина  
    • от Финехаз
      Здравейте! Миналата година около 20 юни си закупих един лаптоп http://most.bg/acer-v5-591g-58kk.html , продавачът беше един сервиз/магазин ,познат човек ,който не би ме излъгал.Даде ми лаптопът с инсталиран Уин10 на него 64 бита, но беше доста флегматичен ,след като му казах това, той каза да си изчистя стартъпа ,щял да тръгне по-бързо. Да ,ама не. Понеже нямах време за PC не го позлвах и не ми беше проблем ,че е отвратителн и флегматичен, но в един момент ми потрябва и се опитах да го оправя с неуспех. Престъпих към преинсталация, като го направих с дуал буут Win10/Ubuntu. Сложих Уин-а първо и дори след като беше чист, само с драйвери без никакъв излишен софтуер ,пак беше бавна щайга. Старият ми лаптоп е с i5 46x вървеше също толкова зле, а тук говорим за четириядрен процесор, няколко поколения напред, памет тип ДДР4 , високи честоти и т.н. Питането ми е, възможно ли е просто самата машина да е скапана , така че каквото и да я правя да не върви или може би има някакъв друг проблем? Бях свалил офис пакет от торент тракер, с него ми скочи един KMS [email protected] ,но и преди това ми даваше често Disk Usage 100%, стартираше бавно и беше боза. Може ли съвети какво да направя и как да го направя? Извинявам се за простотията в поста и неговата неоформеност.
    • от richo_90
      Здравейте
      Имам един проблем и се опитвам да го реша, но не откривам начин. Имам лаптоп модел Acer Aspire M3-481. Преди 1 седмица смених вентилатора, защото шумеше. На пръв поглед, всичко е нормално, докато не ми се наложи да пренеса лаптопа. Батерията ми показва че е на 100%, а щом извадя зарядното, лаптопа се изключва моментално. Опитах с друга батерия, ситуацията е същата, само където пише че батерията е на 43%(включена в зарядно, но не се зарежда). Моля за някакви съвети ? 
      Благодаря.
    • от Martyn Stanchew
      Та, въпроса ми е - Има ли как да инсталирам ssd на лаптопа Acer Aspire ES1-531 (около 120GB, достатъчно като за ОС-а)? С този 5400 оборотов хард е истинска болка, всичко зарежда изключително бавно. Точния модел е този: http://laptop.bg/archive/laptops-acer-Aspire_ES1_531-acer_aspire_es1_531_NX_MZ8EX_052 , версията с N3700 Pentium. Имам едно Asus ROG-че GL552VW и при него стана много лесно, когато си купувах ssd за него (120GB intel 535 series), защото е с M2 слот и има подробна за него информация в сайта на Asus за свободните слотове и т.н., но за този никаква информация не мога да намеря, дори в сайта на Acer не пише кой знае каква информация.  Важно ми е лаптопа да работи хем с ssd-to, хем и с нормалния хард. Мерси, предварително! 
    • от Ангел Богатинов
      Проблема е следния лаптоп acer aspire e 13 es1-311-c6bx с 64 битова ОС Windows 8.1 има проблем с тъчпада - след хибернация/заспиване или при използване на функшън клавиша за спиране на тъчпада, то тъчпада остава неактивен независимо какво се прави. Опитах с драйвери и доста други идеи предложения, които прочетох из форумите. За момента нищо не помага да се справя с проблема, дори преинсталация.
      Опитах и да изкл. функционалните клавишии с комбинации като Fnc+NumLock или Scr Lk , но нищо не се получих.
      Опитах и със съвети от сайта на Асеr http://acer--uk.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/6034/~/enable-or-disable-the-touchpad-of-an-aspire-one
      Отново нищо :/
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване