Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с лаптоп кабели

joe224

Препоръчан отговор

Намерих един стар работещ лаптоп в гардероба който издаваше странен дразнещ звук заради много прах във вентилатора. Отворих го да го почистя, но май му еб......... м...... Искам да си го оправя и да му кача линукс ама тези двата кабела не знам от къде се отскубнаха като го отворих. Може ли да ми кажете къде трябва да ги сложа или запоя. Извинявам се за лошото качество на снимката. Става въпрос за този черния и белия кабел където са един до друг.

OnLr8tf.jpg

NgiZTuq.jpg

FvDKNlA.jpg

TYz1pxi.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

АКо са тези двата на втората снимка това са кабели за WiFi контролера, антени

Ми мен не ми трябва Wifi. Ще тръгне ли лаптопа ако ги оставя така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

АКо са тези двата на втората снимка това са кабели за WiFi контролера, антени

+1

Редакция: Ще тръгне, ама си ги закачете, да не вземат да окъсят нещо по дъното. Те са на принципа на металните копчета, дето се щракват (по якетата). Трябва само да видите къде да ги щракнете. Разгледайте в ютуб за клипове как се разглабя вашият лаптоп, там ще стигнат и до уайфай картата и въпросните 2 кабела. Така ще видите къде се закачат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми мен не ми трябва Wifi. Ще тръгне ли лаптопа ако ги оставя така?

СЛожете им изолирбанд, защото куплунките са метални и можете да окъсите нещо когато събирате лаптопа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лаптопа тръгна но дисплея отначало изписва логото на HP и след това изгасва. Като го включа към външен монитор си работи.

Значи не сте вързал някои от кабелите като хората

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите на предишната ми тема, успях да си сглобя обратно лаптопа но сега дисплея ми е толкова тъмен че почти не се вижда нищо. Модела е доста стар( hp nc6000 ) така че може ли да са изгоряли лампичките за светлина?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите на предишната ми тема, успях да си сглобя обратно лаптопа но сега дисплея ми е толкова тъмен че почти не се вижда нищо. Модела е доста стар( hp nc6000 ) така че може ли да са изгоряли лампичките за светлина?

Темата ви се добавя към предишната! Във форума не се толерира безразборно пускане на нови теми!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата ви се добавя към предишната! Във форума не се толерира безразборно пускане на нови теми!!!

ok

Проблема сега е друг ама както кажеш господин глобален модератор

Защо просто не изтри тази тема, след като вече е отговорена и сега имам друг проблем на който бих искал отговор в нова тема защото става въпрос за друг проблем 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ok

Проблема сега е друг ама както кажеш господин глобален модератор

Защо просто не изтри тази тема, след като вече е отговорена и сега имам друг проблем на който бих искал отговор в нова тема защото става въпрос за друг проблем 

Тази тема показва цялата история, свързана с проблема. И много вероятно проблема ви да е отново в кабелите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема показва цялата история, свързана с проблема. И много вероятно проблема ви да е отново в кабелите

Е тя вече е отговорена бе, виж че никой не пише по нея. Новата тема е за друг проблем. Ебати тъпия форум, изтрийте ми профила или ми кажете как да си го изтрия сам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване