Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Копютъра ми е на година и половина, конфигурацията е:

ASUS P8H61-M2 /H61/LGA1155
G2120 /3.1/3M/BOX/1155
4GB DDR3 1600 KINGSTON HYPERX
500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M
ASUS GTX650-E-1GD5

От скоро се появи следния проблем. Когато играя CS;Go компютъра ми забива и се налага да рестартирам. След рестарта ме вкарва директно в биос-а и не иска да стартира windows-a и така ... след няколко рестарта  все пак успява да тръгне. Досега не е завибал на друга игра, нито докато съм в интернет, нито докато гледам филми/клипове и тн.. последния път като се случи това ми излезе и следния еррор a disk read error occurred press ctrl+alt+del.Ако може да дадете някакви предположения или идея за решаване на проблема.Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Копютъра ми е на година и половина, конфигурацията е:

ASUS P8H61-M2 /H61/LGA1155

G2120 /3.1/3M/BOX/1155

4GB DDR3 1600 KINGSTON HYPERX

500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M

ASUS GTX650-E-1GD5

От скоро се появи следния проблем. Когато играя CS;Go компютъра ми забива и се налага да рестартирам. След рестарта ме вкарва директно в биос-а и не иска да стартира windows-a и така ... след няколко рестарта  все пак успява да тръгне. Досега не е завибал на друга игра, нито докато съм в интернет, нито докато гледам филми/клипове и тн.. последния път като се случи това ми излезе и следния еррор a disk read error occurred press ctrl+alt+del.Ако може да дадете някакви предположения или идея за решаване на проблема.Благодаря!

Сканирай за лоши сектори със програма HD Tune pro.

Много ми намирисва на вече скапан диск.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето снимки, като при еррор скан всичко беше зелено, след като натиснах спеед мап стана това;

post-356015-0-92694500-1421060913_thumb.

post-356015-0-95134100-1421061016_thumb.

post-356015-0-13140200-1421061023_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом няма лоши сектори е добре.(ако аз видя лош сектор изпадам в ужас)

Направи инсталационен диск на ОС с която си в момента, зареди го, натиснал next, и при екрана с бутона "Install Now" погледни по-надолу и ще видиш един прозорец "Repair my pc", цъкаш него, и следваш wizard-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още малко информация по този проблем от друг форум

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.