Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Какъв ssd да си купя? Търся го с капацитет до 120 гб :)

Спрял съм се на два за сега 

http://www.emag.bg/intel-solid-state-drive-ssd-520-series-120gb-sata-3-2-5-inssdsc2cw120a310/pd/ERJTTBBBM/

http://www.emag.bg/solid-state-drive-ssd-samsung-840-evo-basic-2-5-120gb-sata-iii-mz-7te120bw/pd/DHM8XBBBM/?#

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено първия но и двата не са налични ако си правиш сметка да пазариш от румънците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено вторият. Какъв е бюджета все пак?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sandisk-ssd-120gb-sata-iii-ultra-ii - с безплатна доставка. 
 SAMSUNG 120GB 2.5" Solid State Drive 840 Evo /SSD/, SATA - доставката се плаща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено вторият. Какъв е бюджета все пак?

Да,"определено вторият",който е сравнително бърз (ако не е с омазан фирм),но със смотани чипове и зависещ от фирмуера и лайната,които са изсрали там,а и вече има оплаквания доста от него.ХЕС,махни се от хардуерния раздел,че ще пропищят хората от невежеството ти и престани да се излагаш.

Питащият Intel 520  е със SandForce контролер,но с 5 години гаранция.Най-доброто за момента е Samsung 850Pro-10 години гаранция и Samsung 840Pro-5 години гаранция,но са скъпи.Погледни Toshiba Q Pro,но е с 2 години гаранция от нашите дилъри и ADATA SP920-3 години гаранция.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

850 pro има 10 години гаранция....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,"определено вторият",който е сравнително бърз (ако не е с омазан фирм),но със смотани чипове и зависещ от фирмуера и ла**ата,които са изсрали там,а и вече има оплаквания доста от него.ХЕС,махни се от хардуерния раздел,че ще пропищят хората от невежеството ти и престани да се излагаш.

Питащият Intel 520  е със SandForce контролер,но с 5 години гаранция.Най-доброто за момента е Samsung 850Pro-10 години гаранция и Samsung 840Pro-5 години гаранция,но са скъпи.Погледни Toshiba Q Pro,но е с 2 години гаранция от нашите дилъри и ADATA SP920-3 години гаранция.

благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,"определено вторият",който е сравнително бърз (ако не е с омазан фирм),но със смотани чипове и зависещ от фирмуера и ла**ата,които са изсрали там,а и вече има оплаквания доста от него.ХЕС,махни се от хардуерния раздел,че ще пропищят хората от невежеството ти и престани да се излагаш.

Надявам се един ден да се осъзнаеш и да спреш да обиждаш хората без дори да ги познаваш. Аз лесно ще се махна, но трябва ли хората да четат такива неща? Ти ли ще си еталона на поведение и компетенции за тази част от форума? Срамота. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се държиш като изкуфяла бабичка, или като човек ?

Разликата между двете е че бабичката започва да обижда и да се заяжда, а нормалният човек ще поправи човека със добри цели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай,ето я истината.Че по-качествен от евото,че не знам даже може и по-бърз да е.Освен това има 5 години гаранция.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.