Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от 2 години страдам от отслабване на паметта,трудна концентрация и въобще намалена мисловна активност.Сякаш мозъкът ми е преуморен.Един от многото лекари,при които съм ходил ми каза,че това е Хронична умора.Вече 2 години се чувствам така и започнах да се демотивирам все повече и повече.Затова ако някой има същия проблем и е успял да го преодолее по някакъв начин,ще се радвам да сподели. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с Баховите есенции

Благодаря ти за отговора. Но Дали можеш да ми кажеш нещо по-конкретно: пробвал ли си ги,твой близък/познат ли ги е пробвал,кои точно есенции и в каква комбинация трябва да използвам при моя проблем ( понеже виждам,че има доста видове) и дали трябва да се консултирам за дозировките ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не просто написах в Бай ти Гугъл "Третирате ли хронична умора" , след това прегледах темите и намерих коментар за "Баховите есенции" , ако искаш прочети темата, сходна е с твоята можеш да намериш информация за проблема. Ето я и темата! ЦЪК!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не просто написах в Бай ти Гугъл "Третирате ли хронична умора" , след това прегледах темите и намерих коментар за "Баховите есенции" , ако искаш прочети темата, сходна е с твоята можеш да намериш информация за проблема. Ето я и темата! ЦЪК!!!

Чел съм я.Благодаря ти все пак,че си се поразровил . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.