Премини към съдържанието
7ygvbhu8

Проблем с Локален диск (C:) на windows 7.Намаляване на дисковото пространство

Препоръчан отговор

Снощи свободното място в (C:) беше 52гб тази сутрин беше 25гб сега е 15гб.Нищо не съм инсталирал нито съм теглил нещо.Почистих диска със системните настройки на windows 7 направих дефрагментиране и пак нищо не стана.Почистих и със PerfectSpeed PC Optimizer, Malwarebytes Anti-Malware, CCleaner нямаше ефект. почистих и ненужното в appdata.Върнах и системата с седмица назад но без ефект. От какво може да е това намаляване на дисковото пространство?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пуснах тема и там в този отдел но ако някой знае нещо нека да пише тука

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Avast трупа дневници.

https://www.avast.com/uninstall-utility

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И с това не стана.изтрих avast и сложих AVG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това ли е

някой не иска ли с TeamViewer да хвърли едно око

post-351607-0-53419400-1421071909_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрий точките за възстановяване на системата.

Можеш да си оставиш последната въпреки, че тая глупост не е за препоръчване да се ползва, но това е друга тема.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:yanim:  :yanim: стана благодаря ти.Бях останал с 8гб а сега отново ме върна на 54гб свободна памет.Можеш ли да ми кажеш защо се получи така и дали ще се получи това отново?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:yanim:  :yanim: стана благодаря ти.Бях останал с 8гб а сега отново ме върна на 54гб свободна памет.Можеш ли да ми кажеш защо се получи така и дали ще се получи това отново?

Ами ако примерно Windows-a се е ъпдейтвал се създават автоматично точки за възстановяване, които заемат мястото. Същото нещо се случва и когато се инсталират някои програми и т.н. Ако тази функция е включена, да пак ще се запълни, но от там където премахна точките можеш да дръпнеш плъзгача на ляво, за да ограничиш обема, който заемат от диска. Аз лично съм спрял тази функционалност, защото тя не работи както се очаква и понякога създава повече проблеми отколкото решения. Ако толкова държиш да имаш под ръка способ за възстановяване на системата, бих те посъветвал да ползваш доказания външен софтуер за създаване на имидж на ОС-ма и ако/когато е нужно да възстановяваш от него.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много съм ти благодарен,че ми реши проблема и за съвета,който ми даде.Ще направя и аз така,защото наистина проблемите на тази функционалност са в повече....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.