Премини към съдържанието
gdvl

Изповед - любов и още нещо ...

Препоръчан отговор

Здравейте.

Доста се чудих дали да споделя с Вас или да продължа да държа в мен това , което ме притеснява.Карам по същество.От близо година изпитвам чувства към едно момиче.На 20 години е.Не проявява никакъв интерес към мен обаче ,което направо ме съсипва.По принцип не съм от лесно влюбчивите ,но ето до къде стигнах да пиша по форуми пред непознати.Търсих съвети от близки хора и приятели как да постъпя понеже или моето мислене е доста промемено поради факта ,че изпитвам нещо и искам някак си да обърна нещата в моя полза, но без ефект.Продължавам да се опитвам да я впечатля всячески но уви все на камък удрям.Споделял съм и няколко пъти какво изпитвам към нея , а отговорът всеки път е - Добре! Е аз това добре как да го приемам?Та допитвам се към Вас понеже вече незнам към кого да се обърна и може би се надявам за някой съвет който би ме избавил от положението в което се намирам в момента.Знам ,че тук има хора които са минали през доста такива моменти и биха ми дали наистина добър съвет как да постъпя.

Благодаря за отделеното време.

gdvl

Редактирано от gdvl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попитай я какво наистина изпитва към теб, право, точно и ясно без заобикалки. Ако каже, че нищо не изпитва или нещата няма да се случат просто ще трябва да си изживееш болката, както се е случвало със всеки един от нас.

Ще ти бъде и малко по-добре,защото ще знаеш как стоят нещата, а няма да живееш в празни надежди и допълнително да се измъчваш.

Ако това ти първото сериозно влюбване ще ти е доста тежко в началото, но ще мине след време. Варианти и лечение няма, просто минава време.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не , не ми е първото но може би най силното като емоция.Не знам как по друг начин да го опиша.Явно ще трябва просто да се примиря и да продължа напред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не , не ми е първото но може би най силното като емоция.Не знам как по друг начин да го опиша.Явно ще трябва просто да се примиря и да продължа напред.

Не, няма да се примиряваш, но задължително ще вървиш наред. Ще има и други влюбвания и хубави моменти. Напълно те разбирам в момента и знам точно какво изпитваш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Доста се чудих дали да споделя с Вас или да продължа да държа в мен това ...

Продължавам да се опитвам да я впечатля всячески но уви все на камък удрям.Споделял съм и няколко пъти какво изпитвам към нея , а отговорът всеки път е - Добре

И как се опитваш да я впечатлиш ако не е тайна ?

Виж ако залагаш само на романтика няма да стане щом досега не е станало.

Ако искаш различни резултати не прави винаги едно и също.

А пък това да и се обясняваш на една жена е толкова слаба и отчаяна стратегия че ... Жените не харесват неуверените в себе си мъже. Трябва да си много нахален и нагъл и да буташ нещата за срещи да излизате и да си лягате после останалото ще се нареди.

Но така като гледам явно тая е висока топка за теб и по добре да я забравиш и да насочиш ресурса към друга. И не прави грешки да им се обясняваш и какво изпитваш. Държиш се с тях все едно е просто следващата ти бройка.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм много по романтиката.Да кажем на моменти в много малки дози.Излизаме си постоянно с нея , кафенце ,заведения ,разходки, плаж и какво ли не.Е не знам защо , как и къде греша ,че не ме гледа и възприема по начина ,който на мен ми се иска.Може би съм твърде мек и услужлив към нея.Пробвах също за известно време грам внимание да не и обръщам и само здравей/здрасти , излизах забавлявах се с други момичета(и още).На нея все едно не и пука.Незнам но психиката ми вече отива по д.....те.Те тва жената може да те умори за нула време без да си мръдне пръста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм много по романтиката.Да кажем на моменти в много малки дози.Излизаме си постоянно с нея , кафенце ,заведения ,разходки, плаж и какво ли не.Е не знам защо , как и къде греша ,че не ме гледа и възприема по начина ,който на мен ми се иска.Може би съм твърде мек и услужлив към нея.Пробвах също за известно време грам внимание да не и обръщам и само здравей/здрасти , излизах забавлявах се с други момичета(и още).На нея все едно не и пука.Незнам но психиката ми вече отива по д.....те.Те тва жената може да те умори за нула време без да си мръдне пръста.

Не виновна жената, че в нея се влюбва някой. 

Моят съвет е да изживееш всичко до край, за да няма неизживяно, което ще те преследва цял живот. 

Ако се държиш с нея все едно ти е приятелче и после да й кажеш какво чувстваш.... малко е тъпо, нали? Трябва да показваш чувства, не само да правиш неща за нея, защото в такъв случай автоматично се превръщаш в приятел. Хващаш ли тънката разлика?

И ако така не стане, забрави я. Остави я да се развива. Инак само ще страдаш, и тя няма как да те разбере, защото не изпитва чувствата, които ти имаш.

Любов с любов се забравя. :)

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бутай жИнЪтЪ у ГОЛфУ и след второто кръгче ще е твоя :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излизаме си постоянно с нея , кафенце ,заведения ,разходки, плаж и какво ли не.Е не знам защо , как и къде греша ,че не ме гледа и възприема по начина ,който на мен ми се иска.Може би съм твърде мек и услужлив към нея.

Еми докато не почнете да се държите за ръцете или да си забравяш твоите по бедрата и или да я хващаш през кръста и подобни ей така ще си тъпчете на едно място. Ама ти що не си измислиш някой повод и да ти дойде на гости ... е не естествено кога всички са у вас а най добре да си живееш сам. Така може и да остане да пренощува ...  С тая нарастваща престъпност къде ще ходиш да я изпращаш по малките часове до тях по добре на сутринта след закуска.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10387484_10152671919047051_8908383253365

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

" Научих ,

че не можеш да накараш някой да те обича.

Можеш само да бъдеш някой, който

може да бъде обичан !

Останалото зависи от другия. "

В.Александрова

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А пък това да и се обясняваш на една жена е толкова слаба и отчаяна стратегия че ... Жените не харесват неуверените в себе си мъже. Трябва да си много нахален и нагъл и да буташ нещата за срещи да излизате и да си лягате после останалото ще се нареди.

И аз съм съгласен с това...Бил съм свидетел на две такива случки.Първия път беше това лято обаче не му върза и по коледа момичето направо лудна по него и така...Вторият случай пък е с брат му.Те са близнаци и той беше толкова нахален, че една година мрънкаше на това момиче и накрая тя го хареса някак си и така тръгнаха нещата...Затова трябва си много нахален както  вика BMW Маниака...Работи безотказно  :) Това са най-наглите типове, които съм срещал  :D А пък ако не ти каже директно, че има чувства към тебе не се отказвай това трябва да те мотивира и дано един ден успееш с това момиче  :) Ако ти прави някакви завъртулки и такива работи се мотивирай повече и след време може би ще потръгнат нещата. Успех  :wink12:

Редактирано от Deco^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.