Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди 2 седмици си сглобих гейминг машината, но все още нямам монитор и хубава клавиатура. В момента ползвам един телевизор за монитор (32") и не искам да мина към нещо много малко, затова искам ~25-30 инча. Ще се ползва за всякакъв вид игри, но главно CS:GO. Ако може за тези пари да се намери такъв, с хубава матрица и по-висок refresh rate,ще е просто перфектно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помисли за очите си.

На мен лично ми харесва повече 32" но ми е по-комфортно на 21.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-лесно се развалят ли? Досега проблеми с очите не съм имал, единствен от семейството не нося очила. Не държа да е 32", предпочитам даже 2 монитора да взема, обаче няма място на бюрото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи един такъв и не му мисли,IPS-а ще ти щади очите,а 27-те инча са нормални за до 1 метър разстояние (от толкова ще гледаш предполагам)...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за това? Навсякъде го водят най-добрия геймърски монитор за цената си, 144hz 1ms response time, единствено матрицата не е isp, но казват, че това е една от най-добрите tn матрици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за това? Навсякъде го водят най-добрия геймърски монитор за цената си, 144hz 1ms response time, единствено матрицата не е isp, но казват, че това е една от най-добрите tn матрици.

Кое "това" ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами перфектен ми се вижда за игри,специално за контрата казват,че херцовете в повечко и милисекундите по-малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.