Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Сдобих се с лиценз за въпросната програма и понеже исползвам операционна система windows xp и не мога да я инсталирам на тази система го подарявам .

Явно 7 8 и виста се поддържа .

Съжалявам ако съм объркал раздела, но видях подобен раздел само за програми за защита.

Подарен на incredibl3
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от ilianche
      Здравейте!
      Имам малка фирма, занимаваща се с обучение на ученици и възрастни. Досега не издавахме сертификати. Имам намерение да лицензирам центъра, за да мога да издавам сертификати и да обучавам евентуално лица от бюрото по труда. Новак съм в дейността, няма кой да ми даде конкретна информация. Бих искала да лицензирам центъра като ЦПО. Тъй като не съм наясно с многото документи, бих искала  да намеря отговорна фирма, която да ми ги подготви и да ми даде ясни насоки за след това. Звънях на 2-3 фирми, но  таксата им е непосилна за мен.Предвид че и самото лицензиране не е евтино. Моля насочете ме към конкретни фирми или лица, които могат да ми бъдат наистина полезни. Разбира се, че това се плаща, но може да бъде и в по приличен размер. Останалото си е направо да ти свалят кожата. Надявам се да попадна на коректни хора.Благодаря ви!
    • от callpchelp
      Здравейте!
      Търся безплатен софтуер за откриване на дублиращи файлове, възможно най-прост. CCleaner и IObit не ми харесват, нещо много семпло и работещо, ако е в портабъл вариант, още по0добре. Отдавна не ми е трябвала такава програмка, преди години ползвах една, но не я намирам из архивите.

Благодаря предваритрелно!
      Весели празници!
    • от ilianaboneva
      Здравейте някой да му се намира излишен телефон.  Без копчета може и с счупено стъкло и ожулени лайсни ,но да работи. Марка няма значение стига да не  е IPHONE. LENOVO . MICROSOFT. NOKIA. Всякакви предложения са добре дошли.  Благодаря предварително. 
    • от loranst looa
      Здравейте моля да ми препоръчате някоя ефективна безплатна програма или сайт със български или балкански  прокси сървъри , защото от тия дето намирам на първо четене са много бавни или изобщо наработещи .
    • от rusimc
      Здравейте! Днес си закупих малкия лаптоп Acer Aspire One 11 ( A01-132-C5BB ). Идва с оригинален уиндоус, но не успях да направя ъпдейт, поради липсата на място. Идва само с 32гб памет, от която са свободни около 13-14гб. Има ли начин извлека серийния номер, да изтегля .iso и да направя чиста инсталация, така че да си остана с оригинална операционна система?  Друг вариант е да забода един външен HDD, но дали ще се получат нещата?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.