Премини към съдържанието
Ground Zero SPL

Възстановяване на някои системни дялове ?

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам таблет Asus transformer book t100  и му инсталирах чисто Българско копие на Windows 8.1, защото вградения е натъпкан със сумати неща които не ползвам... При инсталацията на Windows 8.1 изтрих всичките системни дялове (а кой ме кара....), остана само този който е "Reserved" от 7 ГБ с Windows. Та въпроса ми е:

Ако искам някога пак да сложа вградения му Windows - има ли начин да го инсталирам и да си направи пак неговите си дялове ? Сега мога да инсталирам само други копиета (които пак автоматично се активират).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако евентуално се възстановят изтритите дялове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то с Windows-а който инсталирам от флашката си ги създава същите, но си ги прави за него, а не за този който е в дяла "Reserved". Излиза, че аз не мога да стартирам вградения му Windows (нищо, че не съм го изтрил) без файловете които са се изтрили от другите системни дялове. Би трябвало да има програма или команда нещо където да стартира Windows-a от "reserved" дяла и да си ги създаде на ново....  

Явно на ония дялове и имало файлове които са го стартирали през тази опция. А сега не иска - пише, че липсват някои нужни файлове. Ако му сложа флашката - той си намира, но не за вградения Windows, а за този който съм инсталирал. Може би има някакъв по-хитър начин да се направи.... и мен това ме интересува.

b81747ddfcd010c3.jpg

Редактирано от bdz_fan_site (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.