Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

djani1

Въпрос за CS:GO ?

Препоръчан отговор

здравейте купих си цс го от сайта g2a.com. Въпроса ми е ще мога ли да трейдвам скинове или тотално съм се прецакал с покупката си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще можеш, steam guarda трябва да ти е активиран от 2 седмици. Ако ти иска код като влизаш от ново устройство значи е активиран и ти остава да чакаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да продаваш скинове, но ти трябва да имаш пари в стиима си за да ги продадеш иначе може да трейдваш съвсем спокойно..  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще можеш да трейдваш скинове.Но трябва да имаш активиран steam guard.Няма да можеш да продаваш неща във маркета,ако не си купиш игра от steam store.След тази покупка трябва да се минат 30 дена и тогава ще можеш да продаваш предмети във steam.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от zonaxxx1
      Намерих тази обява в нета и не съм много сигурен дали си заслужава  парите. Освен това мисля че лаптопа е имал двама собственици вече и аз може би ще съм третият. Причината за това съмнение е че няма оригиналните драйвери за лаптопа. А и ме уверява че при преинсталация лаптопа щял да си ги дръпни  чрез Windows Update, което не ми е ясно как ще стане без драйвери за интернет?

• от Angel Simeonov
      Здравейте,

Предусещайки риска да пропусна истерията около Черния Петък реших, че искам да си взема бюджетния монитор на мечтите ми от около 5 месеца.
      Принцесата се казва Acer Nitro VG240YPbiip, 23.8". Ситото ми беше нагласено главно спрямо следните характеристики:
      IPS матрица; 144Hz честота на опресняване; 1ms време за реакция; 24" Едва ли е вече тайна, че ще играя на него.
      Проблемът е там, че около две секунди след като взех решението се случи неизбежното и започнаха да ме ядат съмненията, че правя правилното нещо, съпътствани от крехките ми, опорочени детски спомени и чувството за срам, което ме обхваща когато пътувам за две спирки без билет в автобуса.
      Заради това реших да постъпя умно и културно и пих две ракии. След това седнах да Ви питам за Вашите съвети и опит - виждали ли сте такъв монитор, имате ли, имате ли по-добър, как мислите че би се представил срещу insert_monitor_name_here и така нататък. Опорна точка на дискусията е цената от 370 лева, за която го намерих. Мога да се самомотивирам и да бръкна най-много със 100 лева по-дълбоко ако предложението Ви е наистина сексапилно и осъзная колко съм бил заслепен.
      Знам, че 27-инчов модел може и да е по-добре, но бюрото ми не е много голямо и след покупката си ще имам два монитора. Въпреки това, последното от по-горния абзац важи - ако предложението Ви наистина си струва, бих дал около 600 лева за 27-инчова версия. Ще продам пералнята на съседите, те от 4 години са я изнесли и седи до входната им врата.

Благодаря Ви за отделеното време, внимание и поучение. Хубави празници, Весела Коледа, Весела Лечева и да сте живи и здрави.
      Ангел

• от Raze
      Ето какви видеокарти според Steam ползва средния потребител през годините до сега:

• от ostavime
      Искам да си купя АТВ, но никога не съм имал такова. Е така, за кеф, за лична употреба от време на време да си карам. Не съм много по екстремните спортове, за тоав и няма да търся нещо супер мощно, скъпо и т.н. Обикновено АТВ, ако мога да се израя така.
      Трябва ми някой, който е запознат, просто да даде съвет за марка, модел и разни други подробности, ако има такива от гледна точка нещо по-специфично. Иначе, лесно ще избера, защото избора наистина е огромен. Просто ще харесам и толкова. Не струва десетки хиляди. Въпреки това, ако някой има такова, карал е или просто е запознат, ще съм благодарен да сподели мнение на какво да се обърне внимание. 
    • от ChromaCat
      Здравейте,
      Правя раздаване на играта Rise of the Tomb Raider. Можете да участвате като кликнете на линка:
      https://gleam.io/Mr2J8/rise-of-the-tomb-raider-steam
      Тегленето е на 29ти Ноември.
      Успех!

• Дарение

• Добави ново...