Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , имам един проблем със телефона! Значи преди 3дена някъде почна да премигва екрана да се включва сам понякога не се включваше и искаше да изчакам доста... включвам го и логото си сменя цвета в зелено,синьо премигва излизат лентички,черти и понякога си работи нормално обаче пак след време се изключва или стават ленти и цвета се променя... не знам какво му има нов е има гаранция от Globul "Telenor" e...  :) Моля за помощ!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, симптомите са къто на проблем с дисплея - щом е в гаранция носи го в Теленор да го ремонтират или сменят с нов...

Редактирано от KorteZ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, симптомите са къто на проблем с дисплея - щом е в гаранция носи го в Теленор да го ремонтират или сменят с нов...

Бях го рутнал и ме е страх да не ме хванат  :O преди 2часа му дадох фабр. настройки пак си остана проблема и да добавя че руут програмата на телефона я няма вече !

Редактирано от Jivko Jivkov14 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях го рутнал и ме е страх да не ме хванат  :O преди 2часа му дадох фабр. настройки пак си остана проблема и да добавя че руут програмата на телефона я няма вече !

Имаше едни регистри, който не можеш да нулираш и от там се вижда всичко - с прости думи, "порта".

Занеси го, кво толкова ако просто ти го върнат ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше едни регистри, който не можеш да нулираш и от там се вижда всичко - с прости думи, "порта".

Занеси го, кво толкова ако просто ти го върнат ?

Не ми се плаща а и гаранцията сигурно ще ми махнат .. как да залича всички следи от руута

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето защо много обичам да ми казват колко е полезен рута:) Еми освен да пробваш да го рутнеш пак така и така нищо не губиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не смисъл искам да го направя както си беше купен без никви следи от нищо ! Никъв руут нищо :D

Мисля чрез Recovery менюто ама ми стои така от 10мин..

http://prikachi.com/images.php?images/976/7847976N.jpg

Редактирано от Jivko Jivkov14 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли е някакъв ром за този модел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.