Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Първо се извинявам ако отварям нова тема, а вече съществува такава.

Надявам се някои да ми помогне, имайте предвид, че не съм много навътре в нещата.

Вчера антивирусната ми засече на няколко пъти "нарушители" и не след дълго видях, че файлове като снимки и документи от офис пакета са криптирани.

Дайте идеи преди да се наложи да чуя да ги изтрия.

Какво следва?

post-356085-0-03106600-1421219395_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти невъзможно е да се декриптират! А и не знам кой ще се наеме с тази играчка :)

Ако има BACKUP на документите ще можете да си ги възстановите, но се съмнявам да сте правили :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Първо се извинявам ако отварям нова тема, а вече съществува такава.

Надявам се някои да ми помогне, имайте предвид, че не съм много навътре в нещата.

Вчера антивирусната ми засече на няколко пъти "нарушители" и не след дълго видях, че файлове като снимки и документи от офис пакета са криптирани.

Дайте идеи преди да се наложи да чуя да ги изтрия.

Какво следва?

https://www.kaldata.com/forums/topic/132819-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B8-%D0%B5-%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%B0/

Следвай инструкциите на тази тема. Поне колегите, да изчистят вируса. Иначе за декриптирането, е малко вероятно. Но нека все пак, те кажат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.