Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някои може ли да даде описание на БГ как се настройва програмата.Ако е възможно за версия 2.14.0.0

псп

Някои от екипа да изтрие другите теми защото нещо се бъгна и темата се пусна няколко пъти.

Редактирано от smurfavr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бяха ли нужни толкова теми? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бяха ли нужни толкова теми? 

Едитнах си поста.Не съм пуснал няколко пъти темата а нещо се бъгна при публикуването.Не пиша от вчера по форумите за да не знам  какви са правилата. :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои може ли да даде описание на БГ как се настройва програмата.Ако е възможно за версия 2.14.0.0

псп

Някои от екипа да изтрие другите теми защото нещо се бъгна и темата се пусна няколко пъти.

Няколко? Пуснахте 15 теми. И не вярвайте на такива програми. Настройките се правят на ръка, проверява се резултата и така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах нещо се бъгна и причината не е в мен.Настройките добре се правят на ръка,но всичко е на английски за това потърсих помощ някои да даде описание на БГ.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах нещо се бъгна и причината не е в мен.Настройките добре се правят на ръка,но всичко е на английски за това потърсих помощ някои да даде описание на БГ.  

Имам предвид че си настройвате сайта на ръка. Редактирате си страниците. Тези автоматизирани програми могат да ви докарат повече проблеми от полза

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах да го настроя,но не успях да се справя за това искам да използвам програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никои ли не може да помогне с описание на БГ как се настройва програмата?  :help wanted3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма вие още ли сте с тоя adware проверихте ли си банковите сметки, да не са чопнати от някое сръчно тайванче?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Благодаря за линка serviz_ но на мен ми трябва обяснение за самите опции коя как се настройва.

psp

Някои да виждал кракната версия на програмата,но да е над v2.14.0.0  ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.